Ziaja přírodní Oliva krém pod oči a víčka 15 ml
Přírodní oliva - krém pod oči a víčka. Bez silikonů a bez parfemace. Zaručuje pocit hydratace svrchní vrstvy... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Přírodní oliva - krém pod oči a víčka. Bez silikonů a bez parfemace. Zaručuje pocit hydratace svrchní vrstvy pokožky. Zabraňuje ochabování pleti. Vyhlazuje a redukuje jemné vrásky. Vyživující krém pod oči i na oční víčka. Doporučený pro každodenní péči jemné pokožky kolem očí v každém věku. NEOBSAHUJE SILIKONY, BEZ PARFEMACE. Aktivní látky: - olivový olej - vitamín E - provitamín B5 Působení: - poskytuje znatelnou hydrataci svrchní vrstvy pokožky - vyhlazuje a redukuje jemné vrásky - zabraňuje ochabování pokožky kolem očí - redukuje známky únavy Obsah: 15ml. DERMATOLOGICKY A ALERGOLOGICKY TESTOVÁNO Aktivní složky: Olivový olej, provitamin B5, vitamin E. Návod k použití: od vnitřního k vnějšímu koutku. Zabraňte vniknutí do oka.
Toto zboží Ziaja přírodní Oliva krém pod oči a víčka 15 ml je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech VMD. Zboží Ziaja přírodní Oliva krém pod oči a víčka 15 ml je dostupné ihned a to za cenu od 80 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.