Ziaja Med Lipid Care fyziologický krém na oční okolí pro velmi citlivou a alergickou pleť 15 ml
Lipidová péče pro zachování správné funkce dehydrované, atopické a velmi citlivé pokožky.  Doplňuje... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Lipidová péče pro zachování správné funkce dehydrované, atopické a velmi citlivé pokožky.  Doplňuje nedostatek ceramidů. triglyceridů, nezbytných nenasycených mastných kyselin, cholesterolu, skvalenu, aktivně a dlouhodobě regeneruje přirozenou lipidovou strukturu a zmenšuje TEWL  - transepidermální ztrátu vody.  Aktivací regeneračních funkcí navrací pokožce hydro-lipidovou rovnováhu, zajišťuje odpovídající hustotu,hydrataci, pevnost a pružnost. Ideální pro citlivou a alergickou pleť. Založená na fosfolipidovém emulgátoru, který tvoří emulzi s lamelární strukturou, následuje přirozenou lamelární strukturu lipidů pokožky. Nenarušuje kontinuitu lipidové vrstvy pokožky.  Je bezpečná a biokompatibilní s pokožkou. Bez potenciálně dráždivých látek - parabenů, minerálních olejů, barviv a parfemace. Bohatá hydratační emulze na bázi fosfolipidů, která tvoří multi-lamelární strukturu, která napodobuje strukturu pokožky.  KLINIKA ZDRAVÉ POKOŽKY.  HYPOALERGENNÍ. SLOŽENÍ O VYSOKÉ TOLERANCI. KOMPATIBILNÍ S POKOŽKOU.  BEZ VŮNĚ, SILIKONŮ, MINERÁLNÍCH OLEJŮ, BARVIV.  PROBLÉM Postižená ochranná funkce bariery pokožky.  DOPORUČENÍ Pokožka alergická, atopická, dehydrovaná PŮSOBENÍ Nenarušuje kontinuitu lipidové vrstvy svrchní vrstvy pokožky. Doplňuje ztráty fyziologických složek kůže. Intenzivně hydratuje a snižuje transepidermální ztrátu vody. Výrazně snižuje podráždění. PROKÁZANÁ ÚČINNOST  Zlepšení hebkosti pokožky - 44%. Snížení nerovnosti pleti - 42%. výsledek 28denní kůry potvrzené testy in vivo. DERMATOLOGICKY A ALERGOLOGICKY TESTOVÁNO.  Aktivní látky:  Ceramidy 1,3,6 Kokosové glyceridy. Přírodní emulgátor. Bavlníkový olej. Řepkový olej. Makadamiový olej. Olivový olej. Skvalen. Triglyceridy. Vitamín E. Typ pokožky:  Citlivá. Alergická. Suchá. 20+.  Návod k použití:  Naneste krém na pokožku pod očima a na víčka, jemně vklepejte. Zabraňte vniknutí do spojivkového vaku.  
Toto zboží Ziaja Med Lipid Care fyziologický krém na oční okolí pro velmi citlivou a alergickou pleť 15 ml je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech VMD. Zboží Ziaja Med Lipid Care fyziologický krém na oční okolí pro velmi citlivou a alergickou pleť 15 ml je dostupné ihned a to za cenu od 171 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.