Ziaja Marine Algae Spa krém pod oči s mořskými řasami 15 ml
Zpevňuje vlákna kolagenu a elastenu. Skutečně vyhlazuje vrásky. Dokonale hydratuje svrchní pokožku a urychluje... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Zpevňuje vlákna kolagenu a elastenu. Skutečně vyhlazuje vrásky. Dokonale hydratuje svrchní pokožku a urychluje její regeneraci. Zabraňuje ztrátě pružnosti pokožky. Blankytný aktivní krém pod oči pro každodenní péči o pleť 30+. Hypoalergenní, dermatologicky testovaný pod kontrolou očních lékařů. Neparfémovaný. Speciální receptura zamezuje vniknutí do spojivkového vaku. Aktivní složky: Provitamin B5 (d-panthenol), Olej z pecek hroznového vína, Hydro-retinol, Laminaria digitata, Enteromorpha compressa Použití: Naneste krém na pokožku pod očima a nechte vstřebat. Zabraňte vniknutí do spojivkového vaku. Doporučujeme rovněž osobám, které používají kontaktní čočky.
Toto zboží Ziaja Marine Algae Spa krém pod oči s mořskými řasami 15 ml je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech VMD. Zboží Ziaja Marine Algae Spa krém pod oči s mořskými řasami 15 ml je dostupné ihned a to za cenu od 80 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.