Zákon Boží kompenzace - Práce, peníze, zázraky - Williamson Marianne
V knize „Zákon boží kompenzace: v práci, penězích a zázracích“ autorka Marianne Williamson nabízí... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

V knize „Zákon boží kompenzace: v práci, penězích a zázracích“ autorka Marianne Williamson nabízí jedinečný pohled na naši finanční situaci optikou Kurzu zázraků. Zákon boží kompenzace Ukazuje čtenářům cestu k hojnosti prostřednictvím mocného duchovního principu, tzv. zákona boží kompenzace. Zákon říká, že když nám chybí víra v naše vyšší já a soustředíme se pouze na to negativní, vytváříme si tak a udržujeme své vlastní negativní okolnosti. Máme-li však naopak víru v Boha a lásku, jsme schopni se otevřít a přijímat zázraky, které pro nás vesmír schraňuje. Zatímco miliony lidí trpí srdcervoucími a zdánlivě neřešitelnými finančními strastmi, každý z nás má moc věřit, že něco jiného je možné, že se naše osudy mohou změnit a může se stát zázrak. Tento jednoduchý posun v tom, jak myslíme, může mít obrovský vliv na to, co se bude dít dál. Uvolněte sílu hojnosti Díky knize Zákon Boží kompenzace zjistíte, jak moc mohou vaše myšlenky přilákat – nebo naopak odradit – zázračné objevy ve vašem životě. Autorka odhaluje, že Zákon není o tom doufat, snít nebo si přát, abychom například vyhráli v loterii. Je o víře jako o duševním a emocionálním svalu, který musíme posilovat, abychom z něj mohli těžit. Tento mocný duchovní princip nám pomůže překonat finanční stres a uvolnit božskou sílu hojnosti. Máme-li víru v boží zaslíbení prosperity pro všechny, nemusíme se už nikdy bát budoucnosti.
Toto zboží Zákon Boží kompenzace - Práce, peníze, zázraky - Williamson Marianne je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Zákon Boží kompenzace - Práce, peníze, zázraky - Williamson Marianne je dostupné ihned a to za cenu od 44 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.