Veselé modrotiskání - Harmachová Jana
Publikace připomene tradiční textilní techniku modrotisku. Čtenáři se přesvědčí, že tato krásná technika... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Publikace připomene tradiční textilní techniku modrotisku. Čtenáři se přesvědčí, že tato krásná technika zdaleka nepatří do muzeí a skanzenů. Autorka ukáže modrotisk v jeho zjednodušené podobě, najdete zde nápady pro práci s dětmi, kde nejsou potřeba žádné zvláštní schopnosti, nástroje, ani materiál. V další části se čtenář dozví o možnostech a způsobech tisku na látku klasickými i moderními materiály, budou představeny různé pomůcky pro tisk i malbu volnou rukou. Pro inspiraci jsou uvedeny návody na zhotovení drobností ušitých z vlastnoručně vytvořeného modrotisku, a pro skupinu zkušených tvůrců i několik podrobných návrhů modrotisku ve spojení s technikou patchworku, s kterým má autorka bohaté zkušenosti.
Toto zboží Veselé modrotiskání - Harmachová Jana je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Veselé modrotiskání - Harmachová Jana je dostupné ihned a to za cenu od 80 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.