Tepro Toronto
3D MODEL Výhody: stabilní masivní zahradní gril, 2 x smaltovaná grilovací mřížka, 1 x nerezový ohřívací... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

3D MODEL Výhody: stabilní masivní zahradní gril, 2 x smaltovaná grilovací mřížka, 1 x nerezový ohřívací rošt, vrchní kryt s teploměrem a nerezovým úchytem, povrch natřen černou žáruvzdornou barvou, 2 x plastová kolečka, 2 x odkládací plochy, 1x otvírák na láhve, Parametry: celkové rozměry grilu (šxhxv): 100 x 67 x 104 cm, rozměr hlavní grilovací plochy (šxh): 2 x 41,9 x 28,7 cm , rozměr ohřívacího roštu (šxh): 53,9 x 24,1 cm , rozměr ohniště: 60,6 x 45,7 cm, pracovní výška: 87 cm, maximální objem použitého dřevěného uhlí/briket : 1,35/2,7 kg, váha grilu: 24 kg, Velmi praktický a elegantní gril kufříkového tvaru pro snadnou přípravu grilovaných pokrmů. Uzavíratelné provedení umožňuje uzavřít spodní část grilu a díky tomu nemůže teplo tak rychle uniknout ven. Podobně jako v pečící troubě se pokrm propeče rovnoměrně ze všech stran. Speciální větrací otvory poskytují během grilování vyváženou cirkulaci vzduchu a zabrání vyhasnutí ohně. Klikou si snadno nastavíte výšku roštu. Gril můžete použít na grilování i bez víka jako klasický gril. Pomocí dvou plastových koleček dopravíte gril snadno na potřebné místo na vaší zahradě či terase. Komfort vám dopřejí i dvě odkládací plochy - jedna výklopná v horní části se 4 nerezovými háčky na grilovací náčiní a druhá v dolní části grilu. Vychytávkou je otvírák na lahve připevněný na hraně grilu. Takto máte vše po ruce pro příjemné grilování. S tímto grilem se grilování stane skutečným potěšením.
Toto zboží Tepro Toronto je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Euronics. Zboží Tepro Toronto je dostupné ihned a to za cenu od 3 190 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.