Společnost Tchibo patří mezi oblíbené obchody, které nabízí kromě pověstné kávy také oblečení, doplňky, šperky, vše do bytu i na zahradu. Značka čerpá ze své dlouholeté historie. Zákazníci mají možnost objednávat zboží Tchibo prostřednictvím internetového prodeje. Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a také v České republice zaujímá přední pozici na trhu v této kategorii. Mnozí jej však mají spojené nejen s kávou, ale zejména se stylovým oblečením. Svou nabídku Tchibo pravidelně každý týden aktualizuje.

U Tchibo najdete v nabídce více jak 2000 položek zboží známých značek jako jsou NA a další.

Tchibo – kvalita, rozmanitost a nadčasovost

Společnost Tchibo patří mezi oblíbené obchody, které nabízí kromě pověstné kávy také oblečení, doplňky, šperky, vše do bytu i na zahradu. Značka čerpá ze své dlouholeté historie. Zákazníci mají možnost objednávat zboží Tchibo prostřednictvím internetového prodeje. Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a také v České republice zaujímá přední pozici na trhu v této kategorii. Mnozí jej však mají spojené nejen s kávou, ale zejména se stylovým oblečením. Svou nabídku Tchibo pravidelně každý týden aktualizuje.

Jak to všechno začalo

Internetový obchod Tchibo.cz zná téměř každý. Kromě online prodeje disponuje Tchibo mnoha kamennými prodejnami, které jsou rozesety po celé republice. Nejčastěji se nachází v nákupních centrech větších měst. V obchodech však nenajdete tak pestrý a rozmanitý výběr, jako právě v e-shopu. Z pohodlí domova tak můžete v Tchibu vybírat z mimořádně pestré nabídky.

Ačkoliv je Tchibo známá značka, zdaleka ne každý zná historii této společnosti, která má skutečně velmi hluboké kořeny. V roce 1949 jej založil Max Herz, tedy v době poválečné krize, kdy byl na trhu velký nedostatek dobré kávy. Max Herz společně s Carlem Tchilingem založili společnost, která začala posílat kávu poštou, což byla v té době naprostá novinka, kterou lidé velmi uvítali.

Značka Tchibo se nejprve orientovala pouze na kávu, později do svého sortimentu zahrnula také kávové dózy a další kuchyňské potřeby. Společnost si v Německu získala mnoho příznivců. Netrvalo dlouho a expandovala také do dalších evropských zemí, jako je Rakousko, Švýcarsko a do východní Evropy. V ČR působí značka Tchibo od roku 1991 a stala se pro nás stejným fenoménem, jako v Německu, odkud pochází. První kamenný obchod Tchibo byl však otevřen až o mnoho let později, konkrétně v roce 2004 v Brně. Lidé nejvíce nakupují přes Tchibo e-shop.

S Tchibem si přijde na své celé rodina

Nakupování přes e-shop tchibo.cz je velmi snadné. Jakmile otevřete internetové stránky, objeví se hlavní kategorie a také důležité informace o dopravě. Tchibo stále častěji zavádí dopravu zdarma. Akci Tchibo doprava zdarma můžete využít minimálně jednou týdne. Pravidelně je tomu například v pondělí, ale také v dalších dnech, například v souvislosti s vánočními svátky. Kromě aktuální nabídky si můžete prohlédnout Tchibo katalog příští týden. Pokud chcete v Tchibu nakupovat pravidelné, doporučujeme zaregistrovat se a získat TchiboCard. Tato karta vám zajistí výhodnější nakupování, získáte slevy za věrnost a neunikne vám žádná novinka.

Aktuální nabídku najdete v sekce „svět Tchibo“. Zboží je rozděleno do jednotlivých kategorií, které se týkají obvykle aktuálního ročního období, trendů a nadcházejících svátků. Některé z těchto věcí můžete najít v omezeném množství také na prodejnách.

Celou nabídku Tchibo najdete v přehledných kategoriích, které se vztahují na zboží pro ženy, pro muže, pro děti, dále pak nábytek a bydlení, sport, hobby a volný čas. Zde jsou umístěny produkty, které jsou v nabídce pravidelně a také novinky, které se týkají aktuálního ročního období.

V sekci oblíbené kousky najdete to nejlepší, co Tchibo přináší. Samostatnou kategorii tvoří Svět kávy, zde můžete zakoupit pouze kávu, kávovary a příslušenství ke kávě. Tchibo nabízí například kávovary Cafissimo. Dále zde najdete slevy, tedy veškeré zboží, které je momentálně zlevněno. Nejnovější kategorii tvoří cestování. Tchibo prodává zájezdy nejen po ČR, ale také do zahraničí a opět za velmi zajímavé ceny.

A jakou kávu v Tchibu najdete? Kromě své vlastní kávy Tchibo, nabízí značka také další, mezi které patří Jihlavanka a Davidoff Café. V rámci těchto tří značek zde zákazníci najdou produkty, které jsou prémiovější a také ty ekonomičtější. Zákazníci si velmi oblíbili kávovar Tchibo a také Tchibo kapsle.

Uvedené informace jsou aktuální v době publikování článku.

Publikováno 11.12.2015