Slevy na dovolenou

Portál: Minimální sleva v %:
Slevoking310
Slevoteka142
Hyperslevy27
Slever1
Slevadne1

Vyberte si z celkem 481 slevových nabídek.

 

Na Superkaufu pro Vás každý den vyhledáváme nové slevy na dovolenou v ČR, na Slovensku i v zahraničí. V nabídce naleznete více než 500 slev od všech hlavních portálů v České Republice, nechybí Slevomat, Vykupto, Pepa, Zapakatel, Hyperslevy nebo Slevadne.cz. Vyberte si dovolenou se slevou 40-76% a nakupujte chytře na www.superkauf.cz.

Slevy na dovolenou v Čechách

Každý den si můžete vybrat ze stovek slev na dovolenou v České Republice. Jednoduše si vyberete lokalitu a prolistujete nabídku pobytů. Mezi nejoblíbenější oblasti patří české hory, v nabídce naleznete akce na dovolenou v Krkonoších, na Šumavě, v Orlických horách, v Beskydech, Jeseníkách a také v Jizerských horách. Mezi nejatraktivnější města pak patří Špindlerův Mlýn, Harrachov, Železná Ruda, Klínovec nebo Frenštát pod Radhoštěm. Velmi populární jsou také wellness dovolené s možností relaxace v hotelové sauně nebo vířivce. Páry vyhledávající romantiku zase ocení romantickou dovolenou pro dva, obvykle s polopenzí nebo plnou penzí v komfortu čtyr hvězdičkových hotelů. Vinaři zase ocení dovolenou na Jižní Moravě, ať už ve Valticko Lednickém areálu, na Znojmě nebo v Mikulově. Milovníci památek zase mohou vybírat pobyty v Praze, obvykle s dobrou dostupností do centra Prahy.

Nevíte kam na dovolenou? Vyjeďte na Slovensko

Slovensko je jednou z nejoblíběnějších destinací českých turistů s nejžádenější lakalitou Vysokých a Nízkých Tater. V nabídce Superkaufu naleznete desítky slevových nabídek na dovolenou v Tatrách s ubytováním v apartmánech, penzionech nebo hotelech. Mezi populární apartmány patří např. komplex Mountain Resort ve Velké Lomnici, který nabízí pohodlí 4* luxusu s možností komfortního wellness. Tatry se vyplatí navštívit v létě i v zimě. Jedná se o ideální cíl pro turisty, ale také lyžaře a snowboardisty.

Slevy na dovolenou v zahraničí

Pokud hledáte nabídky na dovolenou v zahraničí, máme pro Vás desítky nabídek na akční balíčky, last minute a poznávací zájezdy. Mezi populární destinace patří v létě zejména Chorvatsko, Itálie a po celý rok Rakouské Alpy. Nabízíme také jednodenní poznávací výlety, např. na Německý Neuschwanstein, Rakouské Orlí hnízdo, koupání v Německém Tropical Islands nebo výlety pro děti do Italských nebo Německých zábavních parků.