Síla vašeho Ducha - Nechte se vést svou intuicí k naplnění a plynutí v proudu - Choquette Sonia
Ztratit spojení s naším Duchem, naší intuicí, může být největší problém, kterým dnes trpíme. Chceme... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Ztratit spojení s naším Duchem, naší intuicí, může být největší problém, kterým dnes trpíme. Chceme čelit problémům a zklamáním s nadhledem, být kreativní a inspirovat se, cítit vzrušení a žít beze strachu pomocí intuice a moudrosti. Chceme milovat a být milováni a dosáhnout opravdového míru, toužíme po významném duchovním průlomu, chceme znát naše božské Já, ovšem stále jsme neučinili krok, který zajistí náš úspěch. V prázdnotě bez spojení s duší nedosáhneme ničeho Očekáváme dary, ale nejsme schopni udělat nic k jejich získání, takže jsme stále na stejném místě a ještě zklamanější než kdy jindy. Víme hodně o síle naší duše, přesto jsme ji doopravdy nikdy nepoznali. Nemůžeme tak učinit pomocí intelektuální činnosti sami. Propojte se se svou duší Ve skutečnosti můžeme pouze prožívat hluboké, záměrné každodenní propojení s Duchem. Pokud toto spojení skutečně navážeme, uvědomíme si, že je to ta nejautentičtější trvalá síla, která v našem životě je. Najděte mír díky své duši V poučné knize Síla vašeho Ducha duchovní učitelka Sonia Choquette ukazuje, že i když nemůžete ovládat okolní svět, můžete sílou svého Ducha vytvořit smysl života, který Vám přináší hlubokou spokojenost a osobní mír bez ohledu na to, co se děje kolem vás.
Toto zboží Síla vašeho Ducha - Nechte se vést svou intuicí k naplnění a plynutí v proudu - Choquette Sonia je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Síla vašeho Ducha - Nechte se vést svou intuicí k naplnění a plynutí v proudu - Choquette Sonia je dostupné ihned a to za cenu od 39 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.