Koncentrovaný krém na krk Benefiance (Concentrated Neck Contour Treatment) 50 ml
Unikátní krém byl vyvinut tak, aby podpořil specifické potřeby pokožky na krku. Obnovuje pevnost i elasticitu... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
do 6 dnů
doprava zdarma
seřadit
do 6 dnů
doprava zdarma

Další informace o zboží

Unikátní krém byl vyvinut tak, aby podpořil specifické potřeby pokožky na krku. Obnovuje pevnost i elasticitu pokožky a výrazně redukuje vrásky. Hloubkově vyživuje a hydratuje a zanechává pokožku sametově hladkou. Vhodné pro všechny typy pleti. Aktivní látky: Firm Support Formula - vytváří na pleti neviditelný zpevňující film,, Anti-Photowrinkle System - předchází vzniku vrásek., Jak používat : Rovnoměrně rozetřete po pokožce krku. Jemně masírujte pokožku od spodu nahoru. Nanášejte každý den.
Toto zboží Koncentrovaný krém na krk Benefiance (Concentrated Neck Contour Treatment) 50 ml je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Parfemy.cz, Krasa.cz, Lékárna.cz. Zboží Koncentrovaný krém na krk Benefiance (Concentrated Neck Contour Treatment) 50 ml je dostupné ihned a to za cenu od 1 489 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.