SBG 107WH SENCOR
Elektrický stolní gril Sencor SBG 107 WH. Ideální k celoročnímu grilování uvnitř domu i na zahradě. Lehký a... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Elektrický stolní gril Sencor SBG 107 WH. Ideální k celoročnímu grilování uvnitř domu i na zahradě. Lehký a snadno přenosný. Splňuje podmínky zdravého grilování (možnost grilování bez přidání oleje). Kombinace 2 různých grilovacích ploch:- rovná (pro grilování zeleniny, vajíček, slaniny, topinek, bramboráků, lívanců atp.)- žebrovaná (pro grilování steaků, ryb, uzenin atp.). Velký rozměr grilovací plochy (47 x 31 cm). Nepřilnavá povrchová úprava grilovací plochy. Snadné čištění pouhým otřením ubrouskem nebo vlhkým hadříkem. Vyjímatelná miska na odkapávání oleje (kapacita 350 ml). Otočný plynule regulovatelný termostat. Automatická regulace teploty se světelnou indikací (100 – 220 °C). Funkce Keep Warm pro udržování teploty (60 °C). Tepelně izolované rukojeti po obou stranách pro snadné přenášení. Protiskluzové nožky. Snadné skladování (odpojitelný síťový kabel s termostatem). Ochrana proti přehřátí (tepelná pojistka). Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50 Hz.
Toto zboží SBG 107WH SENCOR je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Nakupka.cz. Zboží SBG 107WH SENCOR je dostupné ihned a to za cenu od 999 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.