Řešení vnitřních konfliktů - Jak vyřešit vnitřní konflikty a dosáhnout duševního klidu - Wagner Angelika C.
Co se dá dělat, když – například ve strachu nebo vzteku – se vám myšlenky stále točí v nekonečných... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Co se dá dělat, když – například ve strachu nebo vzteku – se vám myšlenky stále točí v nekonečných kruzích? Tato kniha přináší novou metodu duševní seberegulace – introvizi, která má za cíl obnovit klid a schopnost jednat v konfliktních situacích. Nebojte se introvize Introvize byla vyvinuta při rozsáhlém výzkumném programu, v rámci něhož byla důkladně prověřena po praktické i empirické stránce. Základní cvičení a praktické aplikace jsou prezentovány a vysvětleny na základě mnoha případových studií.
Toto zboží Řešení vnitřních konfliktů - Jak vyřešit vnitřní konflikty a dosáhnout duševního klidu - Wagner Angelika C. je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Řešení vnitřních konfliktů - Jak vyřešit vnitřní konflikty a dosáhnout duševního klidu - Wagner Angelika C. je dostupné ihned a to za cenu od 39 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.