Vytvoření životopisu online a zadarmo

Vytvořte si profesionální životopis pomocí našeho online generátoru životopisu. Vše je naprosto jednoduché a celý proces vytvoření životopisů je zcela zadarmo. Jednoduše vyplníte náš online formulář, v několika krocích zadáte všechny důležité údaje a za několik minut budete mít vytvořený nový životopis, který si můžete jednoduše uložit na svůj počítač ve formátu PDF nebo vytisknout. Veškeré údaje můžete v budoucnu jednoduše aktualizovat. Vytvoření životopisu nebylo nikdy jednoduší, neváhejte a začněte.

Za několik minut jsem vytvořil nový životopis pomocí velmi jednoduchého generátoru. Po vyplnění všech kolonek jsem si hotový životpis stáhl ve formátu PDF do počítače. Zvládne to opravdu každý. Výsledný životopis je přehledný a hezký.

Mohu Vás rozhodně doporučit.

Vytvořila jsem si na Vašich stránkách nový životopis. Pomocí online služby je vše jednoduché a rychlé. Na pohovoru jsem zaujala a díky tomu jsem se cítila na mnohem jistější a sebevědomější. V budoucnu životopis zcela určitě znovu využiji.

Výsledný životopis je hezký, byla jsem překvapená, že je vše zadarmo. Děkuji.

Jak vytvořit životopis

Nový životopis vytvořtíte pomocí online formuláře ve kterém vyplníte všechna potřebná pole. Při tvorbě nezapomínejte na pravopis, velká a malá písmena, diakritiku. Vyplňte všechny důležité údaje o své osobě. Pokud máte řidičské oprávněním nezapomeňte uvést všechny skupiny. Pokud máte další dovednosti, neváhejte se prodat. U vzdělání stačí zadat pouze nevyšší dosažené vzdělání. Není povinnost vyplňovat rodinný stav.

Online a zadarmo

Veškeré informace zadáváte do formuláře online a výsledek uvidíte okamžitě. Životopis si můžete uložit ve formátu PDF nebo vytisknout a to není vše, celá služba není zpoplatněná a vše je naprosto zadarmo. Stačí jen několik minut Vašeho času.

Online generátor CV

Pomocí našeho generátoru (online formuláře k vyplnění) budete mít nové CV během několika minut. Jednoduše vyplníte v několika krocích patřičné informace a následně si vygenerujete nové CV. Vyplnění pomocí online generátoru je naprosto jednoduché a zvládne ho každý, je úplně jedno jestli jste student, pracující nebo nezaměstnaný ... vyplnění přehledného formuláře zvládne každý.

Vzor životopisu ke stažení

Pokud sháníte vzor životopisu, máme pro Vás dobrou zprávu - už nemusíte. Pomocí naší služby si vytvoříte nové CV během několika minut. Nepotřebujete pracně hledat vzory životopisů, hledat šablony nebo návody jak napsat životopis. Jednoduše zadáte informace do našeho formuláře a vygenerujete a uložíte si vše do svého počítače.

Životopis vygenerujete do PDF

PDF je nejoblíbenější formát pro dokumenty. Zasílání dokumentů v PDF je běžnou součástí a nemusíte se bát, že by s otevřením životopisu měl personální pracovník problémy. Vygenerování do PDF je jednoduché a PDF tisky jsou velmi přesné. Není proto důvod používat jiný formát.

Napsat profesní životopis nikdy nebylo jednoduší

Pomocí generátoru vytvoříte profesionální životopis přehledně strukturovaný pro všechny profese. Vytvoření zabere velmi málo časo a je velmi jednoduché. Je jedno jestli pracujete jako svářeč, učitel, programátor nebo prodavač. Naše životopisy vyhovují všem profesím. Přesvěčte se i vy, že jednodušeji už to nejde.

CV aneb Curriculum Vitae

Curriculum vitae (zkráceně CV) je akademický nebo profesní životopis. CV se přikládá zejména k žádostem o zaměstnání, ale také k jiným žádostem (granty, publikace, apod.). CV obsahuje hlavní životní data, průběh vzdělání, zastávaná místa, případně i další údaje, pokud mají význam.