Prodeti.cz je oblíbený internetový obchod, který dle názvu přináší bohatou nabídku oblečení, kosmetiky, doplňků, hraček i nábytku pro naše nejmenší. V e-shopu si na své přijdou nejen děti, ale také jejich maminky. Součástí webových stránek je také blog, na kterém si můžete přečíst mnoho zajímavých článků. Obchod nabízí pouze značkové zboží z celého světa pro děti za výhodné ceny.

U Prodeti.cz najdete v nabídce více jak 22000 položek zboží známých značek jako jsou Blue Seven, LEGO®, E plus M, Dirkje, XKKO, Disney by Arnetta, Teddies, T-tomi, Carodel, Ravensburger, Nini, Pinokio, Geox, Name it, HiPP, Albi, Disney Brand, Lamps, Britax Römer, G-mini a další. V nabídce Prodeti.cz je dostupné zboží od 1000 různých značek.

Recenze

Martina
21. 1. 2015 15:14
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Na prodeti.cz nakupuji pravidelně.
Milena
6. 1. 2015 11:04
před více jak rokem
DOPORUČUJI
  • Musela jsem se zaregistrovat
Zakoupila jsem hru pro vnouče Posbírej si žaludy. Obchod jsem si oblíbila, opravdu velký výběr zboží pro děti.
Klára
28. 11. 2014 12:05
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Doporučila jsem všem v okolí.
Terka
27. 11. 2014 11:47
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Maximální spokojenost, nakupuji zde pravidelně

Prodeti.cz – vše pro děti na jednom místě

Prodeti.cz je oblíbený internetový obchod, který dle názvu přináší bohatou nabídku oblečení, kosmetiky, doplňků, hraček i nábytku pro naše nejmenší. V e-shopu si na své přijdou nejen děti, ale také jejich maminky. Součástí webových stránek je také blog, na kterém si můžete přečíst mnoho zajímavých článků.

Nákupy pro rodiny s dětmi, rychle a výhodně

Na www.prodeti.cz najdete vše, co se týká maminek a dětí. Internetové stránky kladou důraz na přehlednost a snadnou orientaci. Jde o rodinný e-shop, který se snaží maximálně přiblížit potřebám rodičů a jejich dětem. Zatím působí pouze v rámci ČR, ale brzy se chystá expandovat také do dalších evropských zemí. Hlavní prioritou je orientace na zákazníka, který se sem bude s důvěrou vracet. E-shop neustále rozšiřuje svůj sortiment a nabídku přizpůsobuje aktuálnímu ročnímu období a trendům. Najdete zde hračky, oblečení a doplňky, kosmetiku, vybavení do pokojíčku, dětskou výživu i plenky. Obchod spolupracuje s některými značkami a své zboží testuje přímo na rodinách. Jedině tak může svou nabídku maximálně přizpůsobit potřebám trhu.

Proč nakupovat na e-shopu PRODETI.cz?

E-shop proděti.cz se snaží zákazníkům co nejvíce usnadnit nákup i výběr zboží. Téměř všechno zboží je skladem, připraveno ihned k odeslání. Obchod garantuje rychlé doručení. Při nákupu nad tisíc korun neplatíte poštovné. Zajímavostí je novinky „zaplatím po vyzkoušení“, kdy máte dopravu zcela zdarma na vše bez ohledu na částku.

Za každý nákup budete odměněni kredity, které obdržíte na vás účet. Ty můžete v následující objednávce uplatnit jako slevu. Pokud zboží nebude splňovat vaše očekávání, můžete jej zdarma vrátit na náklady e-shopu.

E-shop zasílá zboží také na Slovensko, zde si lze vybrat dopravu kurýrem DPD nebo Geis. Cena činí 149 Kč a i v tomto případě platí, že u hodnoty nad 1000 Kč je doprava zcela zdarma. Svůj nákupu si můžete převzít také osobně na některé z uloženek, jejich seznam najdete na stránkách e-shopu.

Pro jednodušší orientaci najdete na stránkách proděti.cz  tabulku dětských velikostí s přesnějšími rozměry. Můžete tak snadněji vybírat oblečení na míru pro své dítě. Součástí webových stránek je také poradna a blog.

Jaký sortiment e-shop nabízí?

Sortiment je zaměřený výhradně na děti a maminky. V jednotlivých sekcích najdete oblečení pro děti, které zahrnuje kompletní oblečení od kojeneckého věku až po děti školou povinné. Sortiment je neustále obměňován podle aktuálního ročního období. Boty a přezůvky představují obuv vhodnou pro každé roční období, od domácí obuvi, capáčků, sandálků, tenisek, zimních bot až po holínky a boty do vody.

Hračky a hry jsou rozděleny na další sekce, tedy hračky pro nejmenší (batolata), najdete zde také hrací deky a podložky, lego, plyšáci, odrážedla, auta, kreativní hračky a mnoho dalších. V dalších kategoriích najdete vše potřebné k přebalování a dětské hygieně a nakonec potřeby do dětského pokojíčku. Trochu specifická je kategorie „ostatní“, která se zaměřuje na knížky, dětskou výživu, oblečení pro maminky, cestování a mnoho dalšího.

Pro jednodušší vyhledávání si můžete zvolit věk dítěte, pohlaví a určit cenové rozmezí. Každý den najdete na webu zlevněné zboží, pokud se stanete pravidelním zákazníkem, můžete odebírat newsletter, aby vám žádná sleva neunikla. Na webu proděti.cz je nakupování zábava.

Uvedené informace jsou aktuální v době publikování článku.

Publikováno 23.10.2015

Přejít na prodeti.cz