Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu - Junek Václav
Každý slyšel o Štěchovickém pokladu alespoň jednou za život. Vždyť média vyprávěním o jeho hledání... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Každý slyšel o Štěchovickém pokladu alespoň jednou za život. Vždyť média vyprávěním o jeho hledání alespoň jednou ročně zaplňují zprávy. Jak to ale je s tímto pokladem neznámé hodnoty ve skutečnosti? Jaký je příběh jejího hledání a samozřejmě jeho uložení? Co se vlastně odehrávalo v letech těsně po druhé světové válce, kdy britsko-americko-francouzská mise vyzvedla tzv. „Frankův archiv“, který tak v podstatě ukradla Československé vládě? Václav Junek se ve své knize snaží dokázat prostřednictvím důkazů a pomocí logické hypotézy, že tzv. Štěchovický poklad byl jednou z posledních lstí nacistických pohlavárů, stejně jako třeba Alpská pevnost. Že Frankův archiv byl pouze vějičkou, na kterou se měly chytit zpravodajské služby i další bezpečnostní složky, což se nakonec podařilo. A v neposlední řadě to, že vše kolem tohoto pokladu bylo a je zahaleno množstvím nejasností a bílých míst, na něž je třeba hledat odpovědi. Autor však své hypotézy nepředává jako jednoznačný fakt, ale jako cestu k vlastnímu čtenářovu názoru.
Toto zboží Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu - Junek Václav je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu - Junek Václav je dostupné ihned a to za cenu od 44 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.