Pánské žabky

Seřadit podle
223 zboží |

Dámské žabky

Dámské žabky jsou neodmyslitelně spojeny s krásným letním počasím. Umíte si představit procházku po pláži bez vzdušných šatů a pohodlných bot? V čem tkví největší obliba „žabek“? Patrně v jejich variabilitě, volnosti a jedinečnosti. Žádné jiné boty tolik neodhalí vaši nožku, jako právě žabky. Výběr je opravdu obrovský.

V žabkách budete vždy trendy

Chystáte se na dovolenou a sepisujete seznam věcí, bez kterých se neobejdete? Jsou to plavky, opalovací krém, šaty a samozřejmě také žabky. Tuto titěrnou obuv si zkrátka zamilujete. Jen málokterá obuv je natolik ležérní a jedinečná, nežli právě žabky. Snadno je sbalíte do kufru, nezaberou prakticky žádné místo, skoro nic neváží a ještě je využijete na pláži i k večerní procházce.

Největší předností žabek je jejich variabilita. Lze je nosit prakticky ke každému outfitu a vždy budete vypadat trendy. Pokud máte jakékoliv obavy, že nebudete vědět, jak žabky nosit, pak vězte, že pravidla nejsou vůbec žádná. Po pláži se můžeme toulat ve zcela jednoduchých gumových žabkách. K večernímu posezení s přáteli naopak zvolit výrazné žabky zdobené například přezkou nebo blýskavými kamínky.

Sandálky mezi prsty

Žabky bychom mohli popsat jako sandálky s upevněním mezi prsty, nebo takové trochu „jiné“ pantofle. Nemají však žádné pásky ani přezky, jde o zcela neformální obuv. Také materiál, ze kterého jsou vyrobené, je různý. Můžete zvolit gumové žabky, ale také ty, které jsou vyrobeny z technického konopí, vinylu či pěnové.

Venku panují tropické léto, oblékáte si krásné letní šaty a jako třešničku na dortu zvolíte lehké zdobené žabky, které váš letní outfit dokonale podtrhnou. Jestliže vám nevyhovují klasické žabky, pak zvolte páskové, které na noze lépe drží a poskytují vyšší komfort. Jde o dokonalou letní obuv, ve které se budete cítit perfektně. A co je ze všeho nejlepší? Žabky využijete u vody, na dovolené i ve městě. V horkých letních dnech se stanou vaším každodenním společníkem.

Toulky městem i přírodou

V létě preferujeme co nejlehčí oblečení a to samé platí také o obuvi. Zejména my ženy si dáváme záležet na tom, abychom byly maximálně trendy a ještě se cítily příjemně. Sukně a šaty patří mezi naše největší spojence, co se šatníku týče. Uzavřené lodičky a dokonce i baleríny necháme raději doma, jakmile teploty šplhají k tropické třicítce, začne se nám nepříjemně potit noha. Nejraději bychom chodili naboso, což ale také nejde. Dokonalým kompromisem je obuv, která jen lehce obepíná naši nohu, aniž by ji svírala a omezovala v pohybu. Ano, řeč je o dámských žabkách.

Partner vás pozval na piknik do přírody. Je další horký den, k šortkám a tílku si oblékáte klobouk a na nohy zvolíte své oblíbené žabky, které celý model dokonale podtrhnou. Ležérní a pohodlný styl v přírodě oceníte, navíc kdykoliv budete chtít, žabky snadno sundáte a můžete chodit naboso. Do přírody nejvíce oceníte klasické gumové žabky bez platformy.

Jdete s kamarádkou na kávu? Oblékáte si svou oblíbenou sukni a vkusný top. A nohy volíte opět žabky, tentokrát však na platformě, které jsou pohodlné a navíc velmi elegantní. Proměňte se v dámu, aniž byste se musela potit v lodičkách nebo v jiné „pevnější“ obuvi. Tropické letní večery si vychutnáte u sklenky dobrého vína v krásném a ležérním outfitu.

Patrně největší předností žabek je, že je můžeme nosit ke každému oblečení. K sukni i k riflím, k plavkám i ke kraťasům. Jedinou podmínkou a omezením je, že musíte být naboso. Žabky jsou neuvěřitelně hravé, zábavné, zajímavé, pohodlné a trendy. Proč se tedy omezovat a nevyzkoušet alespoň jeden model. A pokud vám žabky mezi prsty nejsou příjemné, pak vězte, že jde pouze o zvyk.