Orsay - Značka s bohatou historií

Orsay patří mezi nejoblíbenější a cenově nejdostupnější značky dámského módního oblečení. V každém modelu nechybí dostatečná dávka ženskosti, nápaditosti a elegance. Obchody Orsay najdete téměř v každém obchodním centrum. Využít můžete také nakupování přes e-shop Orsay.

Společnost Orsay není na trhu žádným nováčkem. Byla založena již v roce 1975 v sousedním Německu. Společnost nejprve nabízela dámskou módu pouze v Německu, postupně se rozrostla do celého světa. První obchod byl otevřený v německém Karlsruhe. Centrálou značka je Willstätt-Eckartsweier sídlící v rodném Německu.

Orsay expandovala do dalších evropských zemí teprve v roce 1993. V té době společnost otevřela obchod v rakouském Salcburku a o tři roky později se objevila také v dalších zemích střední a východní Evropy. V České republice byla značka představena v roce 1998, kdy byl otevřený obchod v Plzni. Firma se rozrůstala velmi rychle a nyní je uznávanou módní společností také v Turecku, v Rusku, Číně, Moldavsku a na Maltě. Od roku 2011 se z prodejen Orsay mohou těšit také v Estonsku a v Albánii.

V současné době má společnost více než 600 prodejen Orsay, které jsou rozesety po celém světě. V ČR se nachází téměř v každém větším městě, kromě Orsay Praha, jmenujme například Orsay Tábor, Plzeň, Ostrava či Olomouc. Dají se najít v nejnavštěvovanějších obchodních centrech.

Nakupování s Orsay je radost

Značku Orsay zná většina českých žen. Na své si zde přijdou mladé ženy i paní ve zralém věku. Módní designéři pracující pro značku Orsay si dávají záležet na tom, aby jednotlivé kolekce dokonale kopírovaly aktuální módní trendy. Všechny modely jsou šité tak, aby podtrhly ženskost a zvýraznily tak přednosti každé ženy. Značka přináší velmi atraktivní a kvalitní módu, která je cenově příznivá. Oblečení je rozděleno podle účelu na casual neboli volnočasové, business neboli pracovní, Orsay City je móda určena do města a Orsay Party představuje dokonalé kousky vhodné na večírek. Zkrátka každý si zde najde přesně to, co hledá.

Pokud se stanete členem Orsay clubu, můžete čerpat mnoho výhod, která vám toto členství nabízí. Stačí se zaregistrovat na prodejně nebo přes e-shop, poté již sbíráte body za každý nákup. Tyto body lze proměnit za nákupní poukázky neboli klubové šeky. Jako nová členka klubu získáte poukázku 120 Kč a navíc můžete emailem odebírat newsletter, díky kterému budete mít neustále přehled o žhavých trendech. V Orsay kromě módy seženete také kosmetické produkty a zajímavé doplňky včetně obuvi a kabelek.

Všechny kosmetické produkty jsou vyráběny v souladu s přírodou, nejsou testovány na zvířatech, móda ani doplňky nejsou vyrobeny z pravé kůže. Značka podporuje kampaň proti týrání zvířat.

Orsay katalog online funguje již od roku 1998 a najdete v něm veškerou nabídku včetně aktuálních kolekcí. Stránky lze otevřít v několika jazycích, prohlédnout si tak ucelenou nabídku Orsay, zaregistrovat se do klubu a přečíst si různé zajímavosti o značce. Prostřednictvím e-shopu Orsay si můžete nechat vybrané zboží zaslat na některou z prodejen Orsay, nebo nyní také přímo k vám domů. Orsay.com e-shop přináší pestrou nabídku včetně praktického vyhledavače obchodů Orsay. Pokud si necháte zboží zaslat do některého z obchodů značky, neplatíte poštovné.