O vztazích - Osho
"Publikace ze série šesti ""Osho-miniknih"". Nacházejí se v ní promluvy mistra na téma vztahů - což je téma... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:
seřadit
do 4 dnů

Další informace o zboží

"Publikace ze série šesti ""Osho-miniknih"". Nacházejí se v ní promluvy mistra na téma vztahů - což je téma neustále aktuální pro každého. Tak jak je pro Osha běžné, i zde se jeho názory, vysvětlení a rady linou v odpovědi na otázky, které mu položili posluchači. Tyto otázky zastupují univerzální lidské problémy a snahu pochopit všechny složitosti vztahů. Proč je tak ošemetná sexualita, proč člověk tolik touží po šťastném milostném vztahu navzdory opakovaným zklamáním a bolesti, proč se při zamilování chováme jako šílení, co je žárlivost, jak najít spřízněnou duši, kdy je vhodné ve vztahu setrvat a kdy z něj odejít, jak milovat lépe...? Osho uvádí příklady ze života lidí i zvířat, zpestřuje své vyprávění vtipy či anekdotami. Snaží se přivést čtenáře do jeho vlastního nitra, do souznění se svou podstatou, zdrojem či Bohem, do stavu hluboké a neustále přítomné meditativnosti, neboť takový stav je jedinou zárukou, že budeme umět prožívat vztahy a jejich různé podoby radostně a extaticky, ne bolestně."
Toto zboží O vztazích - Osho je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží O vztazích - Osho je dostupné ihned a to za cenu od 115 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.