O síle myšlení - Jak myslíte, tak žijete - McDonald John
Tato útlá kniha vysvětluje podstatné principy toho, jak zacházet se svou myslí, pokud chceme být šťastní,... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Tato útlá kniha vysvětluje podstatné principy toho, jak zacházet se svou myslí, pokud chceme být šťastní, úspěšní či bohatí nebo pokud toužíme po čemkoliv konkrétním. Máme totiž právo naplnit jakékoliv své touhy. Musíme pouze spolupracovat s vesmírnými silami a znát zákonitosti myšlenkové energie. S učením, jenž má moc měnit životy, se čtenář seznámí formou jednoduchého příběhu: vypravěč se setká s tajemným úspěšným a bohatým mužem, který ho zasvětí do vyšší moudrosti. Přestože knížka vyšla poprvé v r. 1929, její nevšedně hutné a mocné poselství je aktuální i dnes.
Toto zboží O síle myšlení - Jak myslíte, tak žijete - McDonald John je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží O síle myšlení - Jak myslíte, tak žijete - McDonald John je dostupné ihned a to za cenu od 115 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.