Módní doplňky

Módní doplňky

Módní doplňky tvoří nedílnou součást našeho života. Nosí je ženy i muži. Zejména pak ženy si potrpí na kombinaci módních doplňků. Jen málokterá žena si umí představit svůj život bez praktické a módní kabelky, která se stane věrným společníkem pro každý den. Nabídka je tak obrovská, že jsme při výběru kabelky často doslova ztracené. Kabelky mohou mít mnoho tvarů, barev a velikostí. Liší se designem i materiálem. Proto jedna kabelka rozhodně nestačí. Abychom ji mohli kombinovat s outfitem, je třeba mít doma více variací pro různé příležitosti.

Kabelky a peněženky pro každodenní nošení

V současné době jsou velkým hitem takzvané cross body kabelky, které můžeme pohodlně přehodit přes hlavu, a kabelka nás ničím neomezuje. Sportovní styl i dostatečná dávka elegance vám zajistí maximální komfort. Chcete být za dámu? Pak zvolte elegantní kabelku přes rameno, nejlépe koženou. Kůže je nádherný materiál, který nemá konkurenci. Jestliže se chystáte do společnosti, zvolte jednoduché psaníčko do ruky. Vejdou se vám do něho jen drobnosti, je však neuvěřitelně elegantní a společenské. Dámská kabelka je fenomén, který nemá obdoby. Jen málokterý doplněk je tak variabilní, oblíbený a žádaný tak, jako právě kabelky. Ať už se chystáte kamkoliv, kabelka vás bude vždy věrně doprovázet a navíc dokonale podtrhne váš outfit.

Do kabelky patří stylová peněženka. Na rozdíl od kabelky peněženku tak často nestřídáme, o to více bychom si měli dát záležet při jejím výběru. Dbejte nejen na dostatečný prostor a přehlednost, ale také moderní design, který bude kopírovat vaše potřeby. V módě jsou barevné a výrazné peněženky, které nikdo nepřehlédne.

Doplňky, které vás rozsvítí

Konečně je pátek, vypínáte počítač a těšíte se na volný víkend. Večer chcete vyrazit na víno s kamarádkou. Vyměňte svou elegantní a především praktickou velkou kabelku za menší, okázalejší. Zkombinujte jednotlivé doplňky tak, aby k sobě krásně ladily. Oblečete si červené šaty, k tomu se nejvíce hodí drobná černá kabelka do ruky a černé lodičky na podpatku. Šperky volte do barvy šaty, s červeným náhrdelníkem a náušnicemi budete skutečně dokonalá. Šperky si obvykle vybíráme podle toho, jaké se nám nejvíce líbí. To je samozřejmě v pořádku. Volba šperků však může hodně ovlivnit výsledný outfit. Obecně platí, že u výraznéo outfitu dáváme přednost jednoduchým šperkům, naopak u jednobarevného oblečení se lze se šperky odvázat. Velmi vkusně působí komplety, tedy náhrdelník, náramek a náušnice v jednom provedení.

Procházíte se po pláži ve vzdušných šatech a váš krk zdobí jemný korálkový náhrdelník, zápěstí náramek a obličej náušnice v azurově modré barvě, která je typická pro moře a letní dovolenou. Pokud se chystáte k moři, pak na doplňcích nešetřete. Málokde můžete užít a ukázat dokonalé šperky, šátky, brýle a plavky, jako právě u moře. Sluneční brýle patří mezi nezbytný doplněk zejména v letních měsících. Tvoří nejen ochrannou funkci, ale především podtrhují naši image. Brýle mohou být kulaté, hranaté, srdcové, červené, modré nebo zkrátka jen jednoduché černé. Záleží jen na vás. Nejvíce se nosí výrazné brýle, které zaujmou.

Užijte si léto s doplňky, které budete střídat podle outfitu i nálady. V jeden den můžete být za elegantní dámu, druhý den za sexy dračici a třetí za něžnou bytost. Největší kouzlo doplňků tkví v jejich rozmanitosti a neomezených možnostech. Můžete si obléknout třikrát stejné šaty, pokud zvolíte pokaždé jiné doplňky, v těch stejných šatech budete pokaždé jiná. Proč utrácet za spoustu oblečení, když stačí čarovat a kouzlit s doplňky.

A váš partner? Pro muže jsou nejoblíbenějšími doplňky brýle a hodinky, na kterých si obzvlášť potrpí. A samozřejmě kvalitních a vkusných kravat není nikdy dost, stejně jako kabelek.