Hydratační oční krém (Triple Active) 15 ml
Každý den je pleť vystavena nepříznivým vlivům. UV záření, stres a znečištěné prostředí způsobují... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit

Další informace o zboží

Každý den je pleť vystavena nepříznivým vlivům. UV záření, stres a znečištěné prostředí způsobují vznik volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí pleti. Ochranná funkce kůže je narušena a pleť je dehydratovaná a oslabená. Laboratoře L´Oréal vytvořily tento oční krém, který dodává pleti látky nezbytné pro její hydrataci, výživu a obnovu. Pleť v okolí očí je rozjasněná, hydratovaná 24 hodin a chráněná. Triple active = 3 účinky na pleť: okamžitě hydratuje - až na 24 hodin,, vyhlazuje - při pravidelném používání vyhlazuje vrásky způsobené dehydratací a zanechává pleť hebkou na dotek,, chrání - složení obohacené o vitamín E působí proti vzniku volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí pleti., Jak používat: aplikujte ráno a večer na oblast okolo očí.
Toto zboží Hydratační oční krém (Triple Active) 15 ml je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Ageo, VMD, Lékárna.cz. Zboží Hydratační oční krém (Triple Active) 15 ml je dostupné ihned a to za cenu od 133 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.