Láska v nové době - Jak spřízněné duše mění dnešní svět - Samel Gerti
Vztah mezi pohlavími již dlouho prochází zásadní změnou a budoucnost pravděpodobně přinese nový druh vztahu... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Vztah mezi pohlavími již dlouho prochází zásadní změnou a budoucnost pravděpodobně přinese nový druh vztahu muž versus žena – čistou bezpodmínečnou lásku, která vyvěrá přímo ze srdce. Bezpodmínečná láska Je radikální a nekompromisní, protože dovolí cokoliv, co je způsobeno jinými motivy. Láska je charakteristickým rysem, potravou a podstatou budoucích spojení. V čem je tato kniha o lásce jiná než ostatní? Předchozí knihy o lásce se zabývají konvenčními problémy a pokouší se najít možné řešení. Tato kniha je však jiná – obsahuje vizi. Ukazuje lásku budoucnosti, ve které se lze orientovat. Téměř každé druhé manželství je nyní odsouzeno k zániku, protože je založeno na tradicích, hodnotách a myšlenkách, které již nejsou pro současný život vhodné. To, co potřebujeme více než cokoliv jiného, je návod na lásku nové éry!
Toto zboží Láska v nové době - Jak spřízněné duše mění dnešní svět - Samel Gerti je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Láska v nové době - Jak spřízněné duše mění dnešní svět - Samel Gerti je dostupné ihned a to za cenu od 44 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.