Knihy Koncept kontinua (Jean Liedloffová)
Kniha Koncept kontinua velmi jasně a přesvědčivě vysvětluje, jak je potřeba zacházet s našimi nejmenšími, aby... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit

Další informace o zboží

Kniha Koncept kontinua velmi jasně a přesvědčivě vysvětluje, jak je potřeba zacházet s našimi nejmenšími, aby z nich vyrostly spokojené a samostatné děti a posléze dospělí lidé, kteří si nepotřebují "léčit" své deprivace z dětství všemi možnými způsoby, počínaje drogovou závislostí a konče nezdravými partnerskými vztahy, a jsou schopni vést plnohodnotný život, jenž nebude naplněn věčnou nespokojeností a hledáním "něčeho", co nalézt nelze. Našemu vlastnímu životu tak dává úplně nový rozměr a pomáhá lidem najít jednoduchou, a přitom málo předvídatelnou odpověď na často kladenou otázku – proč nejsme šťastní.
Toto zboží Knihy Koncept kontinua (Jean Liedloffová) je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech MALL.cz, Kosmas.cz, Prozdravi.cz. Zboží Knihy Koncept kontinua (Jean Liedloffová) je dostupné ihned a to za cenu od 168 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.