Kasa patří mezi největší internetové obchody, které na českém trhu máme. Vyniká natolik širokou a pestrou nabídkou, že si v něm každý vybere přesně to, co hledá. Pobočky má kasa.cz také v sousedním Slovensku a Polsku. Zákazníci zde najdou elektro, sportovní zboží, zahradní techniku, dětské vybavení, kosmetiku, nábytek a mnoho dalších doplňků, které jsou určeny pro volný čas a zábavu.

U KASA.cz najdete v nabídce více jak 42000 položek zboží známých značek jako jsou ETA, Bosch, Samsung, Electrolux, Philips, Tescoma, Rojaplast, Gorenje, Mora, Whirlpool, GoGEN, KitchenAid, Tefal, HP, Compass, Fiskars, Hyundai, Lenovo, Apple, Sony a další. V nabídce KASA.cz je dostupné zboží od 1100 různých značek.

Recenze

Michal Razím
13. 1. 2015 11:32
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Nemají pobočku v Plzni, takže reklamace musím posílat do centrály v Praze. V dnešní době, kdy je v Plzni Alza, Mall i další obchody, nechápu.
Občas tam nakoupím.
Klára
5. 1. 2015 15:10
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Malinko vyšší cena
Byla jsem spokojena
MIrek
2. 1. 2015 12:02
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Mobil funguje skvěle.
Pavel
13. 10. 2014 12:06
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Pobočka je daleko
Na Kase se nebojjíjm nakupovat, je to spolehlivý obchod.
Karel
18. 9. 2014 10:30
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Nevím o ničem
Velmi dobrý eshop
Tereza Rovná
17. 9. 2014 17:55
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Dlouhodobě nakupuji bez jediného problému.
Petr Svoboda
2. 9. 2014 16:22
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Byl jsem spokojen.
Mirka
28. 8. 2014 15:07
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Nemají pobočku v Plzni.
S nákupem jsem byla spokojena.
Patrik
25. 8. 2014 16:25
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Nakupuji často, s problémem jsem se doposud nesetkal.
Olda
18. 8. 2014 11:09
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Nemáte pobočku v PLZNI, to je ostuda!!
Nakoupil jsem nový mobil (lg d605 optimus l9), zboží přišlo českou poštou druhý den a to bydlím mimo Prahu. Super rychlost, to oceňuju nejvíc.
pata
5. 8. 2014 10:09
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • nic, vzdy jsem byl spokojen
doporucuju
Zdeněk
3. 8. 2014 17:35
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Nic co by stálo za řeč.
Jeden z mých oblíbených obchodů.
Mirek
10. 7. 2014 16:29
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Poslední dobou mi přijde, že mají vyšší cenu než konkurence. To dřív nebylo, když jsem nakupoval.
Pěknej obchod.
Standa
2. 7. 2014 15:47
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Chybí přehled faktur, nelze fakturu ve svém účtu dohledat a vytisknout. V dnešní době by to tak velký eshop mohl umět.
Bezproblémů.
1. 7. 2014 20:18
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Kvalitní obchod
Milena
25. 6. 2014 13:18
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Objednala jsem sušičku na prádlo a přepravka to doručila hned druhý den. Byla jsem spokojená.
Irena
12. 6. 2014 23:55
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Zásilka došla za 2 dny, zboží v pořádku slouží, jsem spokojena. Děkuji.
Martin
11. 6. 2014 15:24
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Slučný výběr zboží i přiměřené ceny a rychlost dodání. Byl jsem mile překvapen.
Marek
11. 6. 2014 13:50
před více jak rokem
DOPORUČUJI
 • Mírně vyšší ceny některého zboží, podobně jako u ostatních nákupních galerií.
S nákupem jsem byl vždy spokojený.
Martina Novotná
10. 6. 2014 16:50
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Na kase nakupuji snad 10 let, koupila jsem tam pračku, myčku, dvě televize a další zboží. Eshop mám ráda a jsem na něj zvyklá. Hodnotím kladně.

Kasa.cz – bohatý výběr zboží pro každého

Kasa.cz patří mezi největší internetové obchody, které na českém trhu máme. Vyniká natolik širokou a pestrou nabídkou, že si v něm každý vybere přesně to, co hledá. Pobočky má kasa.cz také v sousedním Slovensku a Polsku. Zákazníci zde najdou elektro, sportovní zboží, zahradní techniku, dětské vybavení, kosmetiku, nábytek a mnoho dalších doplňků, které jsou určeny pro volný čas a zábavu.

Rychlé nakupování elektroniky a doplňků vám ušetří čas

Kasa se zaměřuje zejména na pohodlné nakupování, které zákazníkům ušetří čas i peníze. Kromě nabídky zboží přináší obchod také doplňkové služby, mezi které patří rozšířené pojištění, možnost nakupovat na splátky, dopravu zdarma, pokud je částka vyšší než 2 tisíce korun nebo komfortní dopravy s nadstandardním servisem.

Nadstandardní doprava zahrnuje komfortní doručení domácích spotřebičů či elektroniky do bytu, domu či do kanceláře. Společnost si dává záležet na tom, aby bylo zboží doručeno vždy včas, a to i v pozdějších hodinách. Pokud se jedná o těžké zboží, můžete se spolehnout na výpomoc řidiče, který vám pomůže vynést objednávku do patra a také vám poradí s vyřízením potřebných dokladů.

Kasa.cz se přizpůsobí vašim možnostem. Mnoho lidí je přes den v práci, pokud preferujete čas doručení po 17. hodině, můžete si připlatit 199 Kč a nechat si doručit zboží ve vámi stanovený čas. Pokud se rozhodnete vyměnit staré zboží za nové, nemusíte si dělat starosti s odvozem. Kasa.cz se o vše postará. A co je nejlepší, za tuto službu zaplatíte symbolickou 1 Kč. Samozřejmostí je také odvoz krabic či obalů, tento nepořádek vám zaměstnanci odvezou za poplatek 29 Kč.

S Kasou bude pro vás nakupování radost

Na www.kasa.cz můžete snadno a pohodlně nakupovat. Obchod nabízí možnost osobního odběru, tento způsob je nejrychlejší a nejvýhodnější. Zásilku si můžete vyzvednout na jedné ze čtyř prodejen, které se nachází v Praze na Černém mostě, v Praze v Průhonicích, v Brně a v Ostravě. Velkou předností je, že tento osobní odběr je zcela zdarma.

Platit můžete kartou, předem, mobilním telefonem nebo zvolit platbu na splátky. Oblíbená je také platba převodem PayU.

Kasa.cz myslí na druhé, zejména co se ekologie týče, účastní se projektu „Pomozte dětem“. Kasa.cz se rozhodla podpořit seniory koupí triček. K dispozici je také zákaznické centrum každý den od soboty do neděle od 8 do 20 hodin. Na Kase můžete oslovit také ombudsmana. V případě nespokojenosti lze do dvou týdnů zboží vrátit bez udání důvodu.

Nakupování nikdy nebylo jednodušší. Nabídka zboží je velmi přehledná, jednoduše tak můžete listovat mezi malými, velkými či vestavěnými spotřebiči, TV audio, video, počítače, mobily, dílnou, zahradou, chovatelskými potřebami, péčí o dítě, parfémy a hodinkami. Nabídka je velice pestrá a inspirativní. Pokud chcete ušetřit, Kasa pořádá pravidelné výprodeje za skvělé ceny.

Uvedené informace jsou aktuální v době publikování článku.

Publikováno 16.10.2015

Přejít na https://www.kasa.cz/