Jóga pro váš mozek - Cvičení Zentangle kresbou - Bartholomew Sandy
Pravý opak stresu je klid a rovnováha, že ano? Práce, děti, povinnosti, peníze... Jak ale najít rovnováhu v tom... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Pravý opak stresu je klid a rovnováha, že ano? Práce, děti, povinnosti, peníze... Jak ale najít rovnováhu v tom všem? Ve skutečnosti je rovnováha neustálý pohyb. Seznamte se s jógou pro váš mozek! Zentangle kresba je dokonalé cvičení, kterým posilujeme flexibilitu velkého svalu v hlavě – mozku. Díky zentangle kresbě můžeme být klidní a uvolnění, učíme se vnímat okolí, všímat si detailů, koordinovat zrak a pohyby ruky (rovněž zásadní pro udržení rovnováhy!). Zentangle kresba nám může i měnit myšlenky. Nakreslete si svůj zetangle obrázek Každý dokáže nakreslit krásný zentanglový obrázek. Jakmile si svou kreativitu uvědomíte, změní se myšlenky i v jiných oblastech vašeho života. Mozek s vámi bude spolupracovat a začne vám říkat, že to dokážete! Kniha obsahuje zentagle nápady, tipy, projekty a 60 nových tanglů. Možné je cokoli, krůček po krůčku, čárku po čárce.
Toto zboží Jóga pro váš mozek - Cvičení Zentangle kresbou - Bartholomew Sandy je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Jóga pro váš mozek - Cvičení Zentangle kresbou - Bartholomew Sandy je dostupné ihned a to za cenu od 179 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.