Jak to vlastně bylo - Sborník příspěvků k českým dějinám - Hejna Tomáš
Je pole u Turska bojištěm Lucké války, jaká mystéria obestírají hrad Houska, byla prohra husitů u Lipan vina... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

Je pole u Turska bojištěm Lucké války, jaká mystéria obestírají hrad Houska, byla prohra husitů u Lipan vina Jana Čapka ze Sán, byl Faust skutečně v Praze, jaký je význam Bílé hory pro české dějiny, jak to bylo s Rukopisy a jejich autory, kdo byli rodiče Boženy Němcové, byl zázrak v Číhošti skutečným zázrakem? Celkem šest autorů literatury faktu, vydávajících své tituly v Nakladatelství Olympia, se rozhodlo zodpovědět tyto a další otázky českých dějin v tomto sborníku, doplněném řadou tematických ilustrací a fotografií. Do sborníku přispěli Václav Junek, Helena Lorenzová, Petr Vokáč, Magdalena Zachardová, Filip Junek a Tomáš Hejna.
Toto zboží Jak to vlastně bylo - Sborník příspěvků k českým dějinám - Hejna Tomáš je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Jak to vlastně bylo - Sborník příspěvků k českým dějinám - Hejna Tomáš je dostupné ihned a to za cenu od 53 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.