Hyundai Retro RTCC 411 RIP dřevo
Tento stylový retro gramofon Hyundai RTCC 411 RIP s CD zaujme nejen svým povedeným retro designem, ale za ním se... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit
info v obchodu

Další informace o zboží

Tento stylový retro gramofon Hyundai RTCC 411 RIP s CD zaujme nejen svým povedeným retro designem, ale za ním se skrývají technologie dnešní doby. To znamená, že gramofon kromě desek zvládá také přehrávání CD . K tomu má kazetovou mechaniku , takže pokud máte mnoho hudby na kazetách, jistě tento gramofon oceníte. Další velkou předností je FM tuner , který umožňuje na tomto stylovém gramofonu můžete poslouchat svou oblíbenou rádiovou stanici. Velice užitečná je funkce ripování , která umožňuje bez použití počítače vytvářet hudební MP3 soubory z CD, gramofonové desky, rádia, nebo kazety. Výkon reproduktorů je 2 x 3 Wattů, což je naprosto dostačující i pro hlasitější poslech.
Toto zboží Hyundai Retro RTCC 411 RIP dřevo je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Euronics. Zboží Hyundai Retro RTCC 411 RIP dřevo je dostupné ihned a to za cenu od 9 990 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.