Hyundai Retro RT 910RIP dřevo
Hledáte zajímavý doplněk do vašeho domova nebo dárek pro milovníky starých časů? Netradiční retro gramofon... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit

Další informace o zboží

Hledáte zajímavý doplněk do vašeho domova nebo dárek pro milovníky starých časů? Netradiční retro gramofon potěší všechny, co mají doma staré desky. Model kombinuje gramofon s analogovým tunerem. Gramofon Hyundai RT910RIP RETRO je vybaven analogovým tunerem s ručičkovým ukazatelem a manuálním vyhledáváním stanic ve vlnových rozsazích FM/AM. Gramofón s funkcí Autostop a manuálním spouštěním jehly dokáže přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min. USB vstup pro přehrávání MP3 z Flash pamětí umožňuje také skvělou funkci Ripování - tedy tvorbu MP3 souborů z gramofonové desky či rádia bez použití PC.
Toto zboží Hyundai Retro RT 910RIP dřevo je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Euronics, KASA.cz a je připraveno k odeslání na pobočky ve městech Praha 9, Praha Čestlice, Brno, Ostrava-Třebovice, Týniště nad Orlicí, Planá nad Lužnicí. Zboží Hyundai Retro RT 910RIP dřevo je dostupné ihned a to za cenu od 2 699 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.