Hugo Boss Dark Blue 75ml
Nový výtvor značky HUGO Boss na přelomu oddělujícím nové tisíciletí a vytvořený pro ty chvíle, kdy na něj... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit

Další informace o zboží

Nový výtvor značky HUGO Boss na přelomu oddělujícím nové tisíciletí a vytvořený pro ty chvíle, kdy na něj muž má tu správnou náladu, je provokativní, výjimečný a šíří kolem sebedůvěru a sex appeal, stejně jako ten, kdo jej nosí. Poprvé v historii s kombinací zázvoru a limetky v novém akordu hlavy vůně, nabízí tato vzrušující nová linie doplněk a zcela novou dimenzi rodiny vůní HUGO, přinášejíce dokonalost pro takové příležitosti, kdy uspějí jen ti nejlepší. Ať už je to na večerním rendez-vous nebo při zvláště slavnostním obědě, muž, který nosí vůni HUGO Dark Blue ví, jak vyjádřit sám sebe, ale svou vůni si vybírá tak, aby „seděla“ jemu, ne ostatním!
Toto zboží Hugo Boss Dark Blue 75ml je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Elnino.cz, Lékárna.cz. Zboží Hugo Boss Dark Blue 75ml je dostupné ihned a to za cenu od 565 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.