Obal vodotěsný Ferrino BUSTA IMPERMEABILE M ()
Objem (l): 0 Počet komor: 1 Počet bočních kapes (ks): 0 Teleskopické držadlo: NE Integrovaná pláštěnka: NE... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Objem (l): 0 Počet komor: 1 Počet bočních kapes (ks): 0 Teleskopické držadlo: NE Integrovaná pláštěnka: NE Materiál zavazadla: plast Expander: NE Organizér: NE Počet kusů v sadě (ks): 1 Kabinové zavazadlo: ANO Barva: transparentní; žlutá Praktické vodotěsné pouzdro na doklady Praktické vodotěsné pouzdro na doklady, mapy, atd.. Vybavené poutkem pro snadné nošení. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.200 Výška (cm): 10.00 Šířka (cm): 20.00 Hloubka (cm): 2.00 EAN: 8014044836268 Záruční doba: 36 měsíců Vodotěsný obal na doklady s uzavíráním na suchý zip.
Toto zboží Obal vodotěsný Ferrino BUSTA IMPERMEABILE M () je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech inSPORTline.cz. Zboží Obal vodotěsný Ferrino BUSTA IMPERMEABILE M () je dostupné ihned a to za cenu od 129 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.