Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílo-indická červená
Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo. Tyto... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit

Další informace o zboží

Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.
Toto zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílo-indická červená je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Parfemy.cz, Krasa.cz. Zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílo-indická červená je dostupné ihned a to za cenu od 629 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.