Společnost Euronics představuje největší síť prodejen s elektrem, a to nejen v ČR, ale také v celé Evropě. V tuzemsku se nachází více než 150 prodejen, značka si zakládá na vysoké kvalitě služeb v oblasti elektroniky a domácích spotřebičů. Zákazníci si mohou vybírat z více než 60 světových značek elektrospotřebičů. Jedině tak můžete mít jistotu, že v Euronics koupíte pouze zboží od prověřeného výrobce. Samozřejmostí je také kvalitní servis. Pokud budete potřebovat poradit, můžete se kdykoliv obrátit na proškolený personál. Společnost si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a garantuje špičkovou kvalitu služeb.

U Euronics najdete v nabídce více jak 30000 položek zboží známých značek jako jsou Samsung, Bosch, ETA, Electrolux, Philips, EMOS, HP, Sony, FIXED, Lenovo, GoGEN, Apple, Gorenje, Canon, Mora, Acer, Whirlpool, Tefal, Avacom, Panasonic a další. V nabídce Euronics je dostupné zboží od 800 různých značek.

Recenze

26. 6. 2014 15:37
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Nakupoval jsem poprvé a byl jsem spokojen.
Karlos
11. 6. 2014 16:02
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Oceňuju, že nekupuju zajíce v pytli, ale zboží si můžu prohlédnout.
Petr Fiala
1. 6. 2014 16:01
před více jak rokem
DOPORUČUJI
  • Horší komunikace na prodejně.
Až na teho pána na prodejně vše v pořádku. Ale snad to byl ojedinělý problém.

Euronics – největší síť elektroprodejen v České republice

Společnost Euronics představuje největší síť prodejen s elektrem, a to nejen v ČR, ale také v celé Evropě. v tuzemsku se nachází více než 150 prodejen, značka si zakládá na vysoké kvalitě služeb v oblasti elektroniky a domácích spotřebičů. Zákazníci si mohou vybírat z více než 60 světových značek elektrospotřebičů. Společnost si své obchodní partnery velmi pečlivě vybírá. Jedině tak můžete mít jistotu, že v Euronics koupíte pouze zboží od prověřeného výrobce. Samozřejmostí je také kvalitní servis. Pokud budete potřebovat poradit, můžete se kdykoliv obrátit na proškolený personál. Společnost si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a garantuje špičkovou kvalitu služeb.

Euronics ČR, a.s. je členem největší evropské sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů, která nese název Eronics International. Spoluzakladatelem a hlavním akcionářem této sítě prodejen v ČR je společnost HP Tronic Zlín, spol. s.r.o. Kromě kamenných prodejen společnost vlastní také 3 sklady, autodopravu a e-shop pro snazší nakupování z pohodlí domova.

Bohatý výběr elektra pro každého

Zákazníci mohou využít Euronics e-shop. Zde můžete nakupovat z domova bez nutnosti někam dojíždět a stát fronty. Pokud ovšem dáváte přednost osobnímu nákupu, pak můžete využít jedné z mnoha kamenných prodejen, které jsou rozesety po celé ČR. Můžete tak navštívit například Euronics Olomouc, Euronics Brno, Kroměříž, Pardubice a mnoho dalších. Kompletní přehled prodejen najdete na webových stránkách.

Euronics e-shop je velmi přehledný, snadno se zde zorientujete. Jednotlivé spotřebiče jsou rozděleny na malé a velké. Mezi velké spotřebiče patří lednice, pračky, sporáky, digestoře či klimatizace. Malé spotřebiče zahrnují vysavače, varné konvice, potřeby na holení, fény, kulmy, vařiče a mnoho dalších. Ostatní sortiment se pak dělí na audio, video, sem patří domácí kina, videokamery, televize, rádia a jiné. Nechybí také kompletní nabídka notebooků a tabletů, telefonů včetně příslušenství. Na své si přijdou také kutilové. Nabídka je skutečně velice pestrá, jednotlivé produkty jsou zařazeny vždy do příslušné kategorie.

Prohlédnout si můžete také Euronics leták tento týden, který je pravidelně aktualizován. Díky tomu vám neunikne žádná sleva ani akce. V e-shopu si lze prohlédnout nejen pestrou nabídku, ale také si můžete přečíst mnoho zajímavostí ze světa elektra.

S Euronicsem vás nakupování bude bavit

Nakupování on-line nikdy nebylo snazší. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, můžete se obrátit na zákaznickou linku, která je v provozu 7 dní v týdnu. E-shop Euronics získal ocenění jako shop roku 2014. Můžete se stát fanouškem Euronics také na facebooku a dalších sociálních sítích.

Dopravné je skutečně velice nízké, nyní pouhých 99 Kč. Můžete zvolit z několika druhů přepravy, kromě České pošty také prémiovou dopravu HDS Komfort, kdy vám bude zboží doručeno až do domu, nebo HDS Standart. Samozřejmostí je také osobní odběr na kterékoliv prodejně v ČR, který je zcela zdarma. V případě potřeby můžete nakupovat na splátky.

Uvedené informace jsou aktuální v době publikování článku.

Publikováno 9.2.2015

Přejít na www.euronics.cz