Ruční vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedý
Rapido nové generace - Bezsáčkový ruční vysavač suché i mokré vysávání, cyklónová jednotka a vodní... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit

Další informace o zboží

Rapido nové generace - Bezsáčkový ruční vysavač suché i mokré vysávání, cyklónová jednotka a vodní odlučovač, akumulátory Li-Ion - 7,2V, dvě rychlosti, nádoba na nečistoty objem 0,5l, LED diodová kontrola stavu dobíjení a vybití, dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu, integrované příslušenství (stěrka, štěrbinová hubice), barva šedá metalická, Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower pro optimální vysávání Vysavač Rapido Lithium byl navržen tak, aby byl rychle po ruce, když ho nutně potřebujete. Proto jsme ho vybavili dobíjecí lithiovou baterií TurboPower, která vám zajistí větší výkon po delší dobu, její kapacita časem nedegraduje a lze ji nabít za pouhé čtyři hodiny. S technologií Wet/Dry™ vysajete vše, co vám přijde do cesty Nový vysavač Rapido s technologií Wet/Dry™ vysává i tam, kde jiné vysavače svou práci musely vzdát – v suchém i mokrém prostředí. Ať už se vysypala mouka nebo rozlila voda, vysavač Rapido se o to rychle postará – je pro takové situace nejlepším společníkem. Kolečka Soft Steer™ usnadňují vysávání a chrání choulostivé povrchy Nová kolečka Soft Steer™ chrání vás i vaši domácnost: odlehčují vašim pažím a rukám, usnadňují pojíždění s vaším vysavačem Rapido a zároveň zabraňují nasátí tkanin do vysavače. A protože jsou tato kolečka obzvláště měkká, zabraňují také poškrábání choulostivých povrchů.
Toto zboží Ruční vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedý je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Euronics, KASA.cz a je připraveno k odeslání na pobočky ve městech Praha 9, Praha Čestlice, Brno, Ostrava-Třebovice, Týniště nad Orlicí, Planá nad Lužnicí. Zboží Ruční vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedý je dostupné ihned a to za cenu od 1 999 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.