Digitální tlakoměr SBD 1470, SENCOR
Digitální tlakoměr SBD 1470, SENCOR.Technický popis: Digitální tlakoměr s manžetou na zápěstí Pro snadné... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
seřadit
do 4 dnů
do 7 dnů

Další informace o zboží

Digitální tlakoměr SBD 1470, SENCOR.Technický popis: Digitální tlakoměr s manžetou na zápěstí Pro snadné měření v domácích podmínkách Měří systolický a diastolický tlak a srdeční pulz Grafické rozlišení zvýšených hodnot tlaku (mírná / střední / těžká hypertenze) Varovná indikace srdeční arytmie Nastavitelný obvod tlakovací manžety 13,5 - 19,5 cm Velký LCD displej (31 x 44 mm) Paměť na 60 měření (pro 1 uživatele) včetně záznamu data a času měření Bateriové napájení (2 x AAA) Automatické tlakování a vypouštění manžety Oscilometrická metoda měření Rozsah měření: tlak 0 - 300 mmHG, puls 40 - 199 tepů/min. Přesnost měření: +/- 3 mmHG, puls +/- 5% Možnost volby jednotek tlaku (mmHG nebo kPa) Varovná indikace při roztřeseném zápěstí při měření Indikace slabé baterie Automatická doagnostika chyb se zobrazením na LCD displeji Automatické vypnutí při nečinnosti (po 1 minutě) Uchování uložených záznamů v paměti i po výměně baterií Součást dodávky: 2 x AAA baterie Rozměry bez manžety (šířka x hloubka x výška): 68 x 75 x 31 mm Hmotnost: 106 g (bez baterií)
Toto zboží Digitální tlakoměr SBD 1470, SENCOR je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech MALL.cz, 4home.cz, Fonetip.cz, Nakupka.cz, Lékárna.cz, Prozdravi.cz. Zboží Digitální tlakoměr SBD 1470, SENCOR je dostupné ihned a to za cenu od 299 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.