Dámské plavky

Seřadit podle
2809 zboží |

Dámské plavky

Plavky nejvíce využijeme v průběhu letní sezóny, avšak ani v zimě se jich není třeba zříkat. Návštěvy plaveckých bazénů, whirlpool, aqvaparků a jiných vodních radovánek můžete absolvovat prakticky kdykoliv. Bez slušivých a především pohodlných plavek se neobejdete. A vězte, že jedny rozhodně nestačí. Pokud vsadíte na kvalitní plavky, vydrží vám mnohem déle, nežli jednu sezónu. Výběr je velice pestrý, můžete vsadit na klasické bikiny, jednodílné plavky, tankiny a vybírat z mnoha střihů i barevných kombinací.

Kousek léta na vaší pokožce

Dámské plavky jsou neodmyslitelně spojené s letními dny. Kdykoliv si je na sebe oblékneme, jako bychom se přenesly na pláž. Cítíme vůni moře a exotiky. Není divu, že plavky patří mezi typicky letní doplňky, které však můžeme nosit i v zimě. Mnozí z nás právě v zimních měsících vyráží za teplem do exotických zemí. Pravidelně chodíme plavat do krytých bazénů nebo s dětmi do aquaparků.

Ať už vybíráte plavky pro jakoukoliv příležitost, vždy je třeba určit si priority. Nespoléhejte se na to, že vám někdo poradí, jaké plavky si přesně máte koupit. Nejprve si ujasněte, které partie vašeho tělo byste raději skryla, a které naopak dala „na obdiv“. Máte bujná ňadra a větší zadeček? Pak vybírejte plavky, bez vycpané podprsenky s klasickými kalhotkami. Větší bříško elegantně skryje vyšší pas kalhotek, malá prsa vyřeší push-up podprsenka. Kouzlit se dá také se vzory a barvami. Bílá barva kila přidává, černá ubírá. Geometrické vzory a květiny střední velikosti také lichotí vašim proporcím. Pokud máte štíhlou postavu, zvolte tanga a bokovky, které krásně zvýrazní ploché bříško a pevný zadeček.

Vzhůru na pláž s plavkami, které oslní

Chystáte se na dovolenou, myšlenkami už jste na pláži, kde ležíte na lehátku v polostínu. Své tělo nastavujete slunečním paprskům, popíjíte vychlazenou limonádu a sledujete děti, jak si staví bábovky u břehu. Jakmile je vám teplo, jdete se smočit do azurově čistého moře. A to vše absolvujete v krásných plavkách, které jsou doslova nepřehlédnuté.

Zajímá vás, jaké plavky jsou letos v módě? Máte dát přednost jednoduchým a trochu nevýrazným barvám, nebo naopak výraznějším odstínům? Odpověď je jednoznačná, dejte přednost pestrým barvám. Buďte hvězdou pláže, nezříkejte se kanárkově žluté, výrazné modré nebo růžové barvy. Je léto, všechno kvete, nebe je modré, slunce svítí, proč vy byste se měla „skrývat“ v černé?

Velkým hitem jsou geometrické vzory, které skýtají mnoho možností. Ať už se jedná o proužky, puntíky, kostky nebo různé kombinace, nemůžete šlápnout vedle. Stejné je to s květinami, plavky poseté květinovými vzory jsou nadčasové, romantické a zkrátka „k nakousnutí“.

Ležérní, pohodlný či sexy styl? Není problém!

Trápí vás větší bříško, jste těhotná nebo chcete vyzkoušet něco nového? Vsaďte na tankiny. Pod tímto názve se ukrývají plavky, které na první pohled působí trochu netypicky. Spodní část tvoří klasické plavkové kalhotky. Horní díl je plavkový top, který na první pohled působí jako tílko. Část kolem ňader je většinou velmi dobře tvarovaná, ňadra tak dobře drží. Výhodou je elegantní zakrytí rizikových partií bříška.

Pokud dáváte přednost klasice, zvolte jednodílné plavky. Také v tomto ohledu lze velmi snadno experimentovat. Sportovní eleganci vám zaručí klasické jednodílné plavky, jestliže se chcete více odvázat, pak vsaďte na průstřihy, které jsou nesmírně sexy.

Chcete se pěkně opálit? Pak zvolte bikiny, které jsou nesmrtelné. Bikiny jsou dvoudílné plavky, u kterých lze experimentovat se střihy podprsenky i kalhotek a přizpůsobit je tak maximálně svým proporcím.

Plavky musí být stejně úžasné, jako báječná letní dovolená. Pořiďte si alespoň dvoje na střídání.