Dámské baleríny Andrea Conti

Seřadit podle
0 zboží |
Bohužel jsme nenalezli žádné zboží, zkuste prosím zrušit nějaké filtry.

dámské baleríny Andrea Conti pro každou příležitost

Potřebujete si odpočinout od vysokých podpatků, ale zároveň hledáte obuv, kterou si můžete vzít k sukni nebo k šatům? Vsaďte na baleríny! Tato dámská obuv je v poslední době stále více oblíbená u žen bez ohledu na věk. Už dávno nejsou baleríny určeny pouze dívkám a slečnám. Jednoduchá a velmi pohodlná obuv se stala neodmyslitelnou součástí šatníku každé ženy. Nespornou výhodou je především to, že baleríny můžete obout ke každému outfitu.

Kde se vzaly baleríny?

Balerínky jsou dnes již naprosto běžnou dámskou obuví, která je určena pro každodenní nošení. Mají bohatou historii, neboť první baleríny vznikly jako baletní boty ve 40. letech minulého století. Jejich průkopnicí se stala návrhářka Rose Reppeto. Tato obuv si velmi rychle získala mnoho příznivkyň, mezi kterými nechyběla také slavná Brigitte Bardot.

Sláva balerín začala upadat v 80. letech minulého století, kdy zemřela také jejich zakladatelka. Ženy dávaly přednost obuvi na platformě nebo klasickým podpatkům. Naštěstí se na sklonku minulého století vrátily opět na scénu, a to za pomoci Jeana Marca Gauchera, který baleríny Rose Reppeto koupil a opět prosadil na trhu. Dnes si již život bez balerínek nedokážeme představit. Patří k nejoblíbenější jarní a letní obuvi.

K čemu se baleríny hodí?

Patrně největší výhodou balerín je to, že je můžete nosit prakticky k jakémukoliv outfitu. Jde o typicky jarní a letní obuv. Do balerín nepatří ponožky (maximálně silonové tělové pod kalhoty). Tuto nádhernou a velmi lehkou obuv můžete obout k džínům, k sukni, kraťasům, šatům. Hodí se do společnosti, do města i na večírek. V nabídce jsou dokonce i sportovní baleríny, ve kterých můžete vyrazit na výlet do přírody. Oceníte je v práci i na dovolené, zejména pak u moře.

Baleríny jsou mimořádně ženské, romantické, elegantní a pohodlné. Stanou se ideálními společníky pro každodenní nošení. A nezapomeňte, že jedny baleríny rozhodně nestačí!

Jaké vybrat dámské baleríny Andrea Conti?

Přemýšlíte o tom, zda zvolit sportovní, elegantní nebo ležérní obuv? Všechny tři požadavky se snoubí právě v dámských balerínách. Jakmile se objeví první jarní sluníčko, je na čase zvolit lehčí obuv. Ovšem takové teplo, abychom si mohly dovolit otevřené boty, ještě není. Přichází na řadu oblíbené baleríny, ve kterých máme nohy jako v bavlnce.

Jaro je také čas prodloužených víkendů, poznávacích zájezdů i výletů za památkami. Co si na sebe obléci, abyste se cítila pohodlně a přesto podtrhla svou ženskost? Přiléhavé bokové džíny budou tím pravým ořechovým v kombinaci s volnější tunikou a otevřeným svetrem, takzvaným kardiganem. Ovšem co si k tomuto outfitu obout? Zvolte jednoduše baleríny, které celý model dokonale doplní a zvýrazní. Navíc máte jistotu, že v balerínách vydržíte chodit celý den. Romantický look si zkrátka zamilujete.

Plastové baleríny vám budou slušet!

V současné době se velmi často setkáváme s pojmem „plastová obuv“. Plastové baleríny jsou neuvěřitelně něžné a především také pohodlné. Jde o pomyslnou třešničku na dortu. Jsou vyrobeny ze speciálního ohebného materiálu, který se nazývá Melfex, který je voňavý a voděodolný. Velkou výhodou je také lehkost této obuvi. Plastové baleríny se pyšní velmi originálním designem.

dámské baleríny Andrea Conti mohou mít mnoho podob. Ať už vsadíte na sportovní, romantický nebo ležérní design, vždy máte jistotu, že vaše nohy budou jako v bavlnce. Jen málokterá obuv je takto variabilní a vhodná prakticky ke každé příležitosti. Nezapomínejte baleríny vhodně kombinovat s ostatními doplňky, zejména s kabelkou. Baleríny vám dopřejí komfort pro každý den.