Cvičebnice k objednávkám z vesmíru - Mohr Bärbel
„Objednávat si z vesmíru není nic jiného než si uvědomit: Jak uvnitř, tak vně, nebo: Vnější svět je... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost
Toto zboží naleznete v kategorii:

Další informace o zboží

„Objednávat si z vesmíru není nic jiného než si uvědomit: Jak uvnitř, tak vně, nebo: Vnější svět je zrcadlem našeho nitra,“ připomíná Bärbel Mohr hned na začátku této knihy. To znamená, že úspěchy v objednávání závisejí především na vnitřním postoji objednávajícího. Nevhodné podvědomé vzory chování a přesvědčení z raného dětství se často postarají o „automatické trvalé objednávky“, které přinášejí pravý opak toho, co si přejeme. Autorka zde nabízí nespočet hravých cvičení, která pomáhají rozpoznat vnitřní blokády, překonat je a vybudovat si stabilní „stálou linku nahoru“. Dále zde najdete rozhodující pokyny pro pokročilé objednavatele z vesmíru, „bonus“ na objednávky peněz, stejně jako mnoho dalších podnětů, abyste v sobě probudili vesmírnou inteligenci.
Toto zboží Cvičebnice k objednávkám z vesmíru - Mohr Bärbel je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Kosmas.cz. Zboží Cvičebnice k objednávkám z vesmíru - Mohr Bärbel je dostupné ihned a to za cenu od 89 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.