Bonprix je oblíbený zásilkový obchod, který je součástí největšího světového koncernu OTTO Versand. Tato společnost sídlí v Hamburku. Bonprix patří mezi nejznámější a nejoblíbenější obchody s dámskou i pánskou módou. Na českém trhu působí od roku 2004. Své pobočky má rozesety v největších evropských zemích, jako je Polsko, Německo, Švýcarsko, Anglie, Francie, Itálie, Rakousko, Rusko a mnoho dalších. Společnost čerpá ze svých dlouholetých zkušeností.

U Bonprix najdete v nabídce více jak 4000 položek zboží známých značek jako jsou BonPrix a další.

Bonprix - nakupujte dámské, pánské a dětské oblečení

Bonprix je oblíbený zásilkový obchod, který je součástí největšího světového koncernu OTTO Versand. Tato společnost sídlí v Hamburku. Bonprix patří mezi nejznámější a nejoblíbenější obchody s dámskou i pánskou módou. Na českém trhu působí od roku 2004. Své pobočky má rozesety v největších evropských zemích, jako je Polsko, Německo, Švýcarsko, Anglie, Francie, Itálie, Rakousko, Rusko a mnoho dalších. Společnost čerpá ze svých dlouholetých zkušeností.

Jednoduché nakupování pro každého

Zákazníci mohou využít nakupování prostřednictvím katalogu nebo přes internet. Pokud vyplníte potřebné údaje na internetových stránkách Bonprix, můžete získávat pravidelně katalog s nejnovější nabídkou. To ocení zejména lidé, kteří neholdují internetu a rádi si listují klasickým katalogem. Pokud dáváte přednost online nakupování, můžete si zboží pořídit přímo prostřednictvím e-shopu Bonprix.cz. Distribuce katalogů probíhá částečně přes českou poštu nebo za pomoci privátních kolportérů. Katalogy firma zasílá zdarma do vašich schránek. Sledovat můžete také Bonprix leták.

Nakupování s Bonprix je nejen komfortní, ale také bezpečné. Na všechny produkty se vztahuje systém reklamace zboží a vrácení peněz. Společnost přináší zejména moderní oblečení, v aktuálním katalogu najdete sezónní zboží pro muže, ženy i děti. Kromě oblečení Bonprix nabízí obuv, doplňky, spodní prádlo a bytové doplňky. Důraz je kladen na kvalitu materiálu, precizní zpracování a příznivé ceny.

V Bonprix si vybere každý

Jestliže využijete nakupování prostřednictvím katalogu, jednoduše si vyberete zboží, které se vám líbí. Můžete zaslat objednávku elektronicky, telefonicky nebo vyplníte objednávkový formulář a zašlete jej poštou. Můžete využít také možností zasílání pravidelných emailů od značky Bonprix a zaregistrovat se do klubu Bonprix. Budete tak získávat velké výhody ke každému nákupu. Jakmile se přihlásíte, ihned získáte slevu 150 Kč za nákup. Členové klubu mají 10 % slevu, která je také velmi zajímavá. Registrace vám zabere jen pár minut a můžete využívat veškerých výhod, jež toto členství nabízí.

Sortiment zásilkového prodeje se zaměřuje zejména na módu a módní doplňky, nechybí však také veškeré věci do bytu a domácnosti. V nabídce nechybí sezónní i celoroční produkty a zlevněné zboží, které najdete v samostatné záložce. E-shop Bonprix.cz garantuje bezpečné nákupy a zboží zasílá také na dobírku. V případě jakýchkoliv nejasností se můžete obrátit na zákaznickou linku telefonicky či emailem.

Jestliže se zajímáte o módní trendy, podívejte se na záložku „inspirace“a inspirujte se originálními kombinacemi. Dozvíte se zde mnoho zajímavostí ze světa módy. Bonprix cz internetový obchod si potrpí na kvalitní materiál svých výrobků. Zaměřuje se na materiály, jež jsou maximálně šetrné k pokožce a jdou ruku v ruce s přírodou. Společnost se snaží chránit životní prostředí.

Poštovné činí 129 Kč a zboží dostanete v co nejkratším termínu. Služby Bonprix jsou skutečně komplexní, využít můžete katalogového prodeje, nakupovat online přes internet a v případě potřeby využít bezplatného poradenství. Jistě oceníte také velmi pestrý výběr z mnoha střihů, barev a velikostí. Na své si přijde každý bez ohledu na věk a pohlaví.