Blue Step Green Tea EGCG Extreme - extrakt ze zeleného čaje 100 kapslí
Green Tea EGCG Extreme - extrakt ze zeleného čaje obsahuje až 95 % polyfenolů a má velmi prospěšné účinky pro... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Green Tea EGCG Extreme - extrakt ze zeleného čaje obsahuje až 95 % polyfenolů a má velmi prospěšné účinky pro celkové zdraví nejen těla, ale i duše. Popis Obsah polyfenolů v 1 kapsli: 637 mg z toho: 390 mg Epigalloccatechin gallate (EGCG), 65 mg ostatní katechiny, 182 mg ostatní polyfenoly. Složení v 1 kapsli 650 mg Zelený čaj (Camelia var. sinensis, extrakt z listů) Přídatné látky vegetariánské kapsle (hydroxypropyl celulóza) Dávkování Užívejte 1-2 kapsli denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Balení 100 kapslí (po 720 mg) - dávka na 50-100 dní Upozornění Doplněk stravy. Není určeno dětem do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Země původu USA. Další sdělení V naší nabídce naleznete také Green Coffee Tea 90 kapslí a další přípravky se zeleným čajem.
Toto zboží Blue Step Green Tea EGCG Extreme - extrakt ze zeleného čaje 100 kapslí je dostupné do 2 dnů a je k zakoupení v internetových obchodech PATRO.cz. Zboží Blue Step Green Tea EGCG Extreme - extrakt ze zeleného čaje 100 kapslí je dostupné po objednání a to za cenu od 690 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.