Pojem Baťa zná v České republice snad každý. Tato společnost dnes patří k legendárním značkám, která má své renomé po celém světě. Historie tohoto výrobce a prodejce obuvi sahá až do roku 1894. Zákazníci mohou nakupovat jak v prodejnách Baťa, které jsou rozesety po celé ČR, ale také prostřednictvím internetového obchodu www.bata.cz. Internetový obchod s kvalitní českou obuví značky Baťa i prodejce světových značek Adidas, Hello kitty, Marie Claire, North Star junior, Collonil, De Fonseca a dalších.

U Baťa najdete v nabídce více jak 4000 položek zboží známých značek jako jsou Baťa, Mini B, Adidas, Weinbrenner, Vagabond, Nike, Bubblegummers, Gabor, Insolia, Bata Red Label, North Star, Comfit, Roncato, Gabor bags, Power, Bugatti, Geox, Coqui, Hogl, New balance a další. V nabídce Baťa je dostupné zboží od 100 různých značek.

Recenze

Mirka
28. 11. 2014 11:38
před více jak rokem
DOPORUČUJI
Kde jinde nakoupit pořádnou botu než u Baťi.

Baťa – česká společnost s dlouholetou tradicí

Pojem Baťa zná v České republice snad každý. Tato společnost dnes patří k legendárním značkám, která má své renomé po celém světě. Historie tohoto výrobce a prodejce obuvi sahá až do roku 1894. Zákazníci mohou nakupovat jak v prodejnách Baťa, které jsou rozesety po celé ČR, ale také prostřednictvím internetového obchodu www.bata.cz.

Obuv, která udává módní trendy

Baťa je oblíbená značka obuvi, která se specializuje nejen na distribuci, ale také na výrobu. Společnost čerpá především z dlouholeté tradice, která čítá více než 120 let. Jde o ryze českou značku, což v zákaznicích vzbuzuje větší důvěru. Firmu založili sourozenci Baťovi v roce 1894 ve Zlíně, obuv zde vyráběli nejprve v malé dílně. Ta sloužila jako základ pozdějšímu světovému impériu. Město Zlín je dodnes neodmyslitelně spojen se jménem Tomáše Bati, který zde zanechal nesmazatelné stopy. S jeho jménem je spojena například zlínská nemocnice Tomáše Bati nebo univerzita Tomáše Bati Zlín.

Moderní doba řeší vše online. Také Baťa se tomuto trendu velmi rychle přizpůsobil a připravil pro své zákazníky internetový obchod bata.cz. Zde najdete pestrý sortiment obuvi a doplňků, které Baťa nabízí. Stránky jsou velmi přehledně rozděleny do několika samostatných sekcí. Základní dělení je podle pohlaví a věku, tedy pro muže, ženy a děti. V sekci novinky najdete aktuální novinky, které firma přináší.

Můžete se stát členem Baťa clubu a získat přístup k informacím ze světa módy a za každý nákup získávat body. Do Baťa clubu se můžete jednoduše zaregistrovat prostřednictvím webových stránek www.bata.cz. Nakupování s Baťou přináší řadu dalších výhod. Pokud vaše objednávka převyšuje cenu 499 Kč, neplatíte poštovné. Jestliže nebudete spokojení se svým nákupem, můžete zboží zdarma vyměnit v kterékoliv kamenné prodejně Baťa. Zboží lze vrátit do třiceti dní od nákupu. Společnost lze sledovat také prostřednictvím sociálních sítí (například Facebook). Na webových stránkách se také dočtete mnoho zajímavostí o značce samotné, především její historii.

V sekci aktuality se dozvíte novinky, které Baťa přináší. Například různé slevové akce, výprodeje i zajímavosti.

S Baťou si vybere každý to, co právě hledá

Obuv Baťa pro ženy se zaměřuje na všechny druhy bot, které vás jen napadnou. Patří sem baleríny, mokasíny, sandály, kozačky, lodičky, holínky, žabky, pantofle, domácí obuv a mnoho dalších. Nechybí zde také sekce BESTSELLERS, tedy toho nejlepšího, co je aktuálně v nabídce. Sortiment je pravidelně obměňován podle ročního období a aktuálních trendů. Nechybí také oblíbeného výprodeje loňských kolekcí nebo sezónního zboží, kdy zde můžete sehnat kvalitní obuv za zlomek ceny.

Baťa boty pro muže také obsahují pestrou nabídku obuvi, která čítá polobotky, mokasíny, sandály, tenisky, zimní obuv a domácí obuv. Také sortiment pro muže je pravidelně obměňován podle aktuálního ročního období a trendů.

Baťa myslí také na naše nejmenší, kterým nabízí kvalitní boty od nejmenších velikostí. Boty jsou rozděleny na letní a zimní, nechybí celoroční botičky, domácí obuv, gumáky, sněhule. Dětská obuv je rozdělena na dívčí a chlapecké.

Baťa.cz se orientuje také na doplňky, které zahrnují pásky, kabelky, aktovky, tašky, peněženky, šály, zavazadla, punčochové zboží, vložky do bot a péči o obuv.

A jaké značky můžete na webových stránkách www.bata.cz nebo v kamenných prodejnách najít? Kromě své vlastní obuvi Baťa nabízí také boty a doplňky dalších oblíbených značek. Patří mezi ně například Gabor, Adidas, Ecco, Nike, Primigi, Richter, Diesel, Vans, Vagabond, Lacoste, Pepe jeans, Merrell a mnoho dalších.

Uvedené informace jsou aktuální v době publikování článku.

Publikováno 2.11.2015

Přejít na www.bata.cz