Atrapa kamery z kovu ELRO CS22D,
Tato dokonalá napodobenina skutečné bezpečnostní CCTV kamery slouží k zastrašování potenciálních zlodějů.... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Tato dokonalá napodobenina skutečné bezpečnostní CCTV kamery slouží k zastrašování potenciálních zlodějů. Zabudovaná blikající LED dioda vytváří dojem skutečného monitorování a spolehlivě odradí každého zloděje. Kamera je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Možnost manuálního natočení do stran i nahoru nebo dolů. Atrapa kamery je vzhledově nerozeznatelná od skutečné bezpečnostní kamery. Statistiky ukazují, že atrapa kamery dokáže několikanásobně snížit riziko napadení nebo vykradení objektu. Balení obsahuje konzoly pro montáž na zeď.Rozměry:   Rozměry produktu: 17 x 20 x 7,8 cmTechnická specifikace:   Materiál: plast   Napájení: 2 x AA baterie ( není součástí balení )
Toto zboží Atrapa kamery z kovu ELRO CS22D, je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech Conrad. Zboží Atrapa kamery z kovu ELRO CS22D, je dostupné ihned a to za cenu od 1 009 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.