Apple TV Remote
Apple TV Remote s dotykovým povrchem Rozlučte se s nekonečným mačkáním knoflíků. Dotykové ovládání navždy... Zobrazit celý popis
Obchod
Cena
Dostupnost

Další informace o zboží

Je to tak přirozené a plynulé, že nebudete muset spustit oči z obrazovky nebo rozsvěcet, abyste našli to správné tlačítko. Dotykové ovládání navždy změnilo naši interakci s telefony. Na obrazovce televize se bezprostředně zrcadlí každý pohyb na dotykovém povrchu. Jednoduše přejíždějte po časové ose a přesně si najděte, co hledáte, podle náhledu záběrů. Na dotykovém povrchu Apple TV Remote můžete palcem hladce posouvat, vybírat a procházet prostředí na obrazovce. Teď ho máte na dálkovém ovládání. Pohyb po časové ose dopředu a dozadu je daleko přesnější než dřív. Bluetooth 4. Apple TV Remote s dotykovým povrchem Rozlučte se s nekonečným mačkáním knoflíků. 0 Infračervený vysílač Akcelerometr a gyroskop Konektor Lightning na nabíjení Dobíjecí baterie, která na jedno nabití vydrží několik měsíců (při obvyklém denním používání)
Toto zboží Apple TV Remote je dostupné skladem a je k zakoupení v internetových obchodech PATRO.cz. Zboží Apple TV Remote je dostupné ihned a to za cenu od 2 138 Kč. Zbývá už jen vybrat nejlepší internetový obchod a zakoupit zboží.