4home.cz je specialista pro váš dům, byt a zahradu, který přináší originální i praktické zboží pro každého. Všechny tyto produkty najdete v jediném e-shopu 4home.cz. Důraz je kladen na kvalitní, originální a především praktické zboží pro každého. Nechte se inspirovat pestrou nabídku a mnoha výhodami, které e-shop nabízí.

U 4home.cz najdete v nabídce více jak 8000 položek zboží známých značek jako jsou NA, Tescoma, Banquet, Bellatex, Orion, 4Home, Sencor, Bino, Jerry Fabrics, Albani, Rabalux, Topvet, KELA, Kleine Wolke, Orava, Fiskars, Koziol, Kvalitex, Plastia, Solight a další. V nabídce 4home.cz je dostupné zboží od 200 různých značek.

4home.cz – vše pro vaši domácí pohodu

Bytové doplňky a dekorace, textil, domácí spotřeby, vše pro úklid a na zahradu, ale také pro krásu a zdraví? Všechny tyto produkty najdete v jediném e-shopu 4home.cz. Společnost působí na trhu od roku 2004 a čerpá ze svých dlouholetých zkušeností, které za ty roky získala. Důraz je kladen na kvalitní, originální a především praktické zboží pro každého. Nechte se inspirovat pestrou nabídku a mnoha výhodami, které e-shop nabízí.

Doplňky dělají domácí pohodu, nakupujte snadno a rychle!

4home.cz je internetový obchod, který přináší velmi pestrý sortiment prakticky všeho, co se týká domácnosti a zahrady. Nezapomíná také na naše zdraví a krásu. Lidé si zvykli nakupovat prakticky vše online, neboť tím ušetří mnoho času. 4home přináší pestrý sortiment, který zahrnuje bytový textil, originální bytové dekorace a doplňky, moderní vybavení kuchyně a jídelny a také celou řadu nepostradatelných pomocníků pro kutily do dílny i na zahradu. Ženy mohou vybírat ze širokého sortimentu ložního prádla a bytového sortimentu. Mimo jiné zde najdete kompletní vybavení do kuchyně, bez kterého se neobejdete.

E-shop klade důraz na přehlednost a jednoduchou orientaci. Jakmile vstoupíte do e-shopu, zorientuje se velmi snadno. Na liště najdete jednotlivé kategorie nabídky. Sekce bytového textilu zahrnuje prostěradla, povlečení, deky, polštáře, kuchyňský textil, koupelnový, koberce a mnoho dalšího.

Doplňky a dekorace, to je vše, co dělá dům krásnějším. Můžete zde zakoupit hodiny, drobný nábytek, květináče, obrazy - zkrátka cokoliv, vás jen napadne včetně drobného nábytku. Tyto maličkosti mají v našem obydlí velký význam a neměli bychom na ně zapomínat.

Další kategorie tvoří kuchyně a domácí spotřebiče. Následuje vše pro úklid, aby váš domov byl krásně čistý. Zde najdete parní čističe, vysavače, odpadkové koše, mycí prostředky a jiné.

Samostatnou kategorii pak tvoří zahrada a hobby, vše pro zahrádkáře a kutily. Trochu atypická je sekce zdraví a krása. Zde můžete zakoupit zdravotní obuv, pomůcky na relaxační masáže, osobní váhu, erotické pomůcky. Nechybí také sekce móda a dárky.

 S 4home.cz nakoupíte cokoliv, vás jen napadne!

Internetový ochod www.4home.cz nabízí řadu výhod a slevových akcí. Koupit si můžete například slevový kupón 4home, díky kterému ušetříte opravdu hodně peněz. Mezi další přednosti patří doprava zdarma nad částku 499 Kč, až 99 % věcí je skladem. V ČR má společnost 18 výdejních míst. Spolehnout se můžete na kvalitní zákaznický servis a samozřejmostí je záruka vrácení peněz v případě nespojenosti. Tento obchod se stal e-shopem roku 2014 a na Heuréce je ověřený zákazníky.

E-shop 4home.cz garantuje nákup bez rizik a velmi rychlé doručení. Objednávat zboží můžete přes internet, telefonicky nebo písemně. Záleží jen na vás, jaké jsou vaše možnosti. Krom základní nabídky najdete na stránkách obchodu také vše pro naše nejmenší. Hlavním mottem společnosti je rychlost, všestrannost a spolehlivost.